Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Baza firm


-> Oświata - Przedszkola
73-110 Stargard Szczeciński
ul.: Słoneczna 33
Telefon: 91 564 17 97
0000-00-00
Wesoła Lokomotywa - niepubliczne przedszkole integracyjne
odsłon: 2433 / wejść: 2434
Jesteśmy przedszkolem zajmującym się wczesną edukacją i wychowaniem dzieci sprawnych i niepełnosprawnych w środowisku integracji społecznej. Swoją działalność prowadzimy od 2006 r. W obecnym roku szkolnym do naszych przedszkoli uczęszcza 130 dzieci, w tym 33 niepełnosprawnych.
Proces edukacji, wychowania i rozwój psychomotoryczny naszych dzieci leży w rękach 17 nauczycieli prowadzących, 9 pomocy nauczycieli, 7 pedagogów specjalnych, 3 oligofrenopedagogów, tyflopedagoga, fizjoterapeuty, rehabilitanta ruchowego, 2 logopedów, neurologopedy, nauczyciela rytmiki - muzykoterapeuty, 4 terapeutów behawioralnych oraz dogoterapeuty i hipoterapeuty.
Nadzór pedagogiczny nad realizacją podstawy programowej wychowania przedszkolnego kształcenia ogólnego i specjalnego pełni Zachodniopomorski Kurator Oświaty.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 6.00 - 18.00. Nasze przedszkole otwieramy także we wszystkie przerwy świąteczne, ferie i wakacje.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kadrą pedagogiczną.
Efekty i przebieg naszej pracy można obejrzeć w galerii.
Reklama
Działka w Marianowie
 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia