Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: hahaha tym kieruja sie ludzie:))) ...
Najnowsze posty aktualności: Flagi w dół:( ...

komunikacjaKalendarium imprez
Baza firm


-> Usługi -> Buownictwo
73-110 Stargard
ul.: Nasienna
Telefon: 606 531 939
0000-00-00
Palisander Bartłomiej Jaroszyński
odsłon: 1842 / wejść: 1843
Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac w drewnie eksponowanym na zewnętrzne warunki atmosferyczne.
Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prac w drewnie eksponowanym na zewnętrzne warunki atmosferyczne, w szczególności specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach w skład których wchodzą m.in.
tarasy drewniane (tarasy z drewna egzotycznego ale również i krajowego),
elewacje - fasady z drewna, oraz konstrukcje z drewna klejonego warstwowo
Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdy projekt zgodnie z waszymi wizualnymi upodobaniami ,jednakże muszą one uwzględniać zasady montażu drewna w warunkach zewnętrznych w oparciu o nasze doświadczenie, tak by nasza realizacja cieszyła Państwa przez długie lata.
Oferuję Państwu jak wspomniałem wczesniej kompleksową realizację włączając w to zakup wszelkich niezbędnych materiałów, dodam, iż są to renomowane materiały dostępne na rynku...z uwzględnieniem ,, dobrej ceny ,, (DLH- iDeck, SPAX, OSMO, BECKERS).
Ideą naszej działalności jest dostarczenie państwu jak najlepszej oferty jakościowej i cenowej, to my przyjedziemy do Państwa...bezpłatnie wykonamy pomiary, przedstawimy optymalny dobór gatunku drewna, sposobu mantażu, przedstawimy ofertę cenową.
Nasze realizacje obejmujemy pełną gwarancją, świadczymy również usługi konserwacji drewna.
Deska tarasowa bądz elewacyjna jest przed dostarczeniem do Państwa przez nas poddawana selekcji....na tym etapie eliminuje się wszelkie wady powodujące ,,wypaczenia,, otrzymują Państwo tylko materiał I klasy.
Wszystkie prace wykonujemy z dbałością o każdy detal, jesteśmy uczciwi i cechuje nas wysoka kultura osobista...wasze zadowolenie będzie dla nas największą satysfakcją.

Naszą główną strefą działalności jest Szczecin, województwo zachodniopomorskie, jednak nie jest to ograniczenie w rozumieniu - barira odległości. Realizowaliśmy już projekty na terenie całej Polski oraz na terenie naszego zachodniego sąsiada - Niemcy.
Bartłomiej Jaroszyński
Reklama
Międzyzdroje 1 linia
 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia