Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Baza firm


-> Usługi -> Buownictwo
73-110 Stargard Szczeciński
ul.: Generała Józefa Bema 5 ( naprzeciwko stacji pali
Telefon: 510 131 571
0000-00-00
Hampol - kamieniarstwo
odsłon: 1894 / wejść: 1895
Zakład Kamieniarski Hampol to firma rodzinna z ponad dwudziestoletnią tradycją, która zrodziła się z naszych pasji i zaangażowania w wykonywaną pracę. Od wielu lat prężnie działamy w branży kamieniarskiej. Dzięki naszemu profesjonalizmowi oraz dbałości o każdy szczegół staliśmy się jedną z najbardziej konkurencyjnych firm na rynku. Dysponujemy szeroką gamą wysokojakościowych granitów pozyskiwanych z całego świata, które dają gwarancję trwałości i odporności.
Proponujemy Państwu szeroki wybór nagrobków, grobowców od tradycyjnego wyglądu aż po najnowocześniejsze wzory oraz wyrobów budowlanych z kamienia naturalnego. Specjalizujemy się również w produkcji, a także układaniu kostki granitowej. Pracujemy z dużym zaangażowaniem i oddaniem, by sprostać wymaganiom oraz zapotrzebowaniom rynku. Każdy nasz Klient traktowany jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, nietypowe projekty i sugestie zleceniodawców jak również służymy doradztwem w wyborze projektu i dobrze materiału.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie naszych Klientów. Gwarantujemy najwyższy poziom usługi i jej kompleksowość. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji służąc radą i pomocą.

To, co tworzy dobre imię firmy to produkt najwyższej jakości i zadowolony klient.
Reklama
Działka w Pęzinie
 
Sandałki KORNECKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia