Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Baza firm


-> Handel -> Materiały budowlane
73-110 Stargard
ul.: Ceglana 8
Telefon: 91 5782252
0000-00-00
PHU FERT-DACH S.A.R.B.Lewandowscy Spółka Jawna
odsłon: 182 / wejść: 183
Jesteśmy firmą rodzinną o ponad 25 letniej tradycji. Działamy na rynku lokalnym, którego teren obejmuje Stargard, oraz jego najbliższą okolicę. Należymy do Grupy Polskich Składów Budowlanych.
Jesteśmy firmą rodzinną o ponad 25 letniej tradycji. Działamy na rynku lokalnym, którego teren obejmuje Stargard, oraz jego najbliższą okolicę. Należymy do Grupy Polskich Składów Budowlanych, dzięki czemu mamy dostęp do szerokiej gamy towarów, w najniższych cenach oferowanych przez producentów, dla największych odbiorców. Asortyment który posiadamy pozwala na przeprowadzenie inwestycji budowlanej począwszy od fundamentów, aż po wykończenie. Klienci których zaopatrujemy, otrzymują towar z transportem, a w razie potrzeby również z rozładunkiem na placu budowy.

Posiadamy jedną z najnowocześniejszych myjni niemieckiej firmy WAP, w której mycie w systemie bezdotykowym odbywa się wyłącznie na płynnych komponentach (szampon, wosk). Wszystkich chcących skorzystać z miłej obsługi i profesjonalnego doradztwa zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Reklama
Dom w Ińsku
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia