Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Baza firm


-> Finanse -> Biura rachunkowe
73-110 Stargard
ul.: Wojska Polskiego 15/1
Telefon: 91 350-49-49
0000-00-00
Kancelaria Podatkowa AD Artur Dmitruk
odsłon: 109 / wejść: 110
Jeżeli prowadząc działalność gospodarczą mają Państwo problem z ciągle zmieniającymi się przepisami podatkowymi, nie wiedzą jak rozliczyć ZUS, jak poprawnie prowadzić księgi i akta swoich pracowników -przyjdźcie Państwo do nas!
Korzystając z usług naszej Kancelarii zyskujecie przede wszystkim:
• pewność wysokiej jakości świadczonych usług
• optymalizację kosztów własnych firmy,
• obniżenie ryzyka podejmowanych przedsięwzięć biznesowych,
• pewność profesjonalnych kontaktów z urzędami zewnętrznymi,
• miłą i życzliwą obsługę

Kancelaria Podatkowa AD została założona w 2009 roku przez Artura Dmitruk Doradca Podatkowy Numer wpisu 12167

Przez 15 lat pracowałem w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Szczecinie, gdzie przeszedłem wszystkie szczeble rozwoju kariery tj. od szeregowego pracownika do stanowiska Dyrektora Naczelnego Urzędu. Dysponując stosownymi uprawnieniami oraz doświadczeniem zdobytym w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Szczecinie, postanowiłem pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu towarzysząc im na wszystkich etapach rozwoju ich działalności.

Moją wiedzę w zakresie finansów, rachunkowości i podatków potwierdzają dyplomy uczelni ekonomicznych i prawnych, świadectwo Kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów Rzeczpospolitej Polskiej oraz wpis do Krajowej Izby Doradców Podatkowych.
Jestem absolwentem Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Szczecińskiego o Specjalności: Rachunkowość. W roku 1998 ukończyłem na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie Trzyletnie Zaoczne Studia Doktoranckie z Nauk Ekonomicznych

W roku 2005 ukończyłem Podyplomowe Studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wydział Prawa i Administracji w zakresie: "Prawa Podatkowego Unii Europejskiej". W roku 2013 zostałem wpisany na listę Doradców Podatkowych pod numerem 12167.
W latach 2000-2008 pracowałem jako wykładowca Prawa Podatkowego, Gospodarczego i Finansowego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.
Uczestniczyłem w licznych kursach i stażach w zakresie podatków w kraju i za granicą.
Doskonaliłem swoją wiedzę podatkową na seminariach w Finlandii, Szwecji, Niemczech, Francji, Litwie, Łotwie, Estonii.
Doświadczenie nabyte podczas pracy w UKS z racji wykonywanych kontroli a także ich nadzoru w różnych podmiotach gospodarczych (handlowych, produkcyjnych, usługowych, samorządowych i innych) pozwala mi twierdzić o szerokim zakresie wiedzy teoretyczno - praktycznej z zakresu podatków i funkcjonowania różnych podmiotów gospodarczych. Chętnie podzielę się swoją wiedzą z osobami prowadzącymi własny biznes. Mając duże doświadczenie teoretyczne i praktyczne w prawie podatkowym i zarządzaniu potrafię wdrożyć nowe elementy celem usprawnienia funkcjonowania prowadzonych przez Państwa działalności gospodarczych. Posiadając obszerną wiedzę z zakresu podatków wspomogę w optymalizacji płatności tych obciążeń na rzecz budżetu państwa.
 
Sandałki KORNECKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia