Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Weż się za robote, a nie szukanie naiwnych. ...
Najnowsze posty aktualności: Regina slawecka .com .pl ...
Kalendarium imprez


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
Wszystkie
@ŁF
2015-05-28 12:00:27
Operacyjne działania funkcjonariuszy ze stargardzkiego Wydziału Kryminalnego doprowadziły do zatrzymania pseudokibica, który posiadał znaczne ilości środków odurzających. Najprawdopodobniej dotychczas zajmował się rozprowadzaniem tych substancji w swoim środowisku.
Stargardzcy policjanci zwalczając przestępczość narkotykową oraz pseudokibiców nieustannie prowadzą działania operacyjne zmierzające do rozpoznania tego środowiska.

Tuż po godzinie 6.00 funkcjonariusze z Zespołu dw z Przestępczością Pseudokibiców i Narkotyków stargardzkiej komendy weszli do mieszkania podejrzewanego. 21-letni mieszkaniec podstargardzkiej miejscowości, leżąc jeszcze w łóżku zaskoczony był wizytą stróżów prawa.

Podczas przeszukania policjanci ujawnili niemal 100 gramów marihuany. W konsekwencji substancje zabronione zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Kolejne czynności procesowe w toku prowadzonego śledztwa pozwolą ustalić zakres działalności podejrzewanego pseudokibica.

Za takie czyny zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Jednak sprawa nadal jest rozwojowa, dlatego niewykluczone jest zastosowanie wobec sprawcy najsurowszego ze środków zapobiegawczych, jakim jest tymczasowe aresztowanie.

  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
WszystkiePisz jako zalogowany internauta!


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

 
BALERINKI NA RZEP

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia