Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
Wszystkie
admin
2018-10-25 11:36:10
Dzień dobry. Nieopatrznie stałem się posiadaczem samochodu. Wypada go przerejestrować. Opiszę swoje perypetię z tym związane. Oby temat skończył się po jednym dwóch wpisach. Jak ktoś ma jakieś uwagi to chętnie posłucham.
admin
2018-10-25 11:40:12
Dzień pierwszy.
Próba uzyskania numerka w systemie internetowym - komunikat brak. :-(
Próba uzyskania numerka w wydziale komunikacji, godzina 11-ta - komunikat brak. :-(
Rozmowa z miłą i stanowczą Panią Dyrektor. Proszę przyjść jutro wcześniej. O`K postaram się być jutro przed 10-tą.
@anonimowy
2018-10-25 13:49:32
Brawo Zajac:)))
admin
2018-10-26 04:47:48
Dla porządku. Wydział komunikacji jest w Starostwie a nie w Urzędzie Miejskim i Prezydent Zając nie ma nic z nim wspólnego.
Jest godzina 4:30. Podjąłem próbę uzyskania numerka w systemie internetowym. Komunikat - Brak wolnych ... :-( Czy ludzie nie śpią? Pojawił się nowy dzień w systemie z możliwością zarejestrowania się na ten dzień, ale już o 4:30 nie ma wolnych numerków.
Rodzi się takie pytanie: Czy starostwo nie może zwiększyć, wydłużyć horyzontu czasowego dla rejestracji internetowej tak aby zawsze był jakiś dzień na który można się zarejestrować. Ewentualnie przesunąć trochę numerków z rejestracji w automacie na holu do puli internetowej? I drugie pytanie: Czy ktokolwiek analizuje jak działa i czy spełnia swoją rolę ten nowy system rejestracji petentów.

Idę dziś o 10-tej spróbować zarejestrować się w automacie na holu Starostwa.
@anonimowy
2018-10-26 16:02:29
udało się?
admin
2018-10-27 01:20:55
Przestań. Nie ma szans. Choć może niewielkie szanse przy wielkim samozaparciu są na zdobycie upragnionego numerka.

Swoją drogą to jest jakaś chora sytuacja: Państwo Polskie pod postacią Starostwa chce ode mnie kasę za jakieś dziwne zupełnie mi nie potrzebne czynności i kawał blachy. Ale to ja muszę się starać, stawać na głowie aby im dać tą kasę. W Każdym biznesie jest odwrotnie. To firma lub osoba chcąca dostać kasę staje na rzęsach aby dogodzić swojemu klientowi. Chore to nasz państwo jest i na wyleczenie nie ma jeszcze nadziei.

Ale opowiem jak było w piąteczek.
Rejestracja internetowa wygenerowała oczywiście standardowy komunikat - Brak ....!!!
Z sobie znanych powodów pojawiłem się w Starostwie (nie wiem dlaczego ja piszę z dużej litery, czyżby na to zasługiwali?) już o 7:30. Byłem z siebie bardzo zadowolony, że uda mi się wydrukować mój przedmiot pożądania - NUMEREK. Wszedłem na hol starostwa. Patrzę a tam dość spora grupa osób stoi lub siedzi na krzesełkach. Myślę sobie czekają na przyjęcie w pokojach przesłuchań. ;-)
Podszedłem do automatu numerkowego, podniosłem rękę aby dotknąć super dotykowego ekranu, ale powstrzymał mnie przed tym niecnym czynem chór głosów z sali w tonie mniej więcej takim: Do kolejki prosimy, rejestracja dopiero od 8:00.

Zatkało mnie!!!!
Dlaczego od 8:00? Skoro starostwo (jednak będzie z małej) otwierane jest o siódmej i ludzie mogą wejść do holu już o tej godzinie to dlaczego automat uruchamiany jest dopiero o 8:00. Dlaczego trzyma się ludzi bez sensu w holu godzinę. Przecież mogliby sobie poklikać i podrukować numerki i pójść do swoich czynności a nie siedzieć bez sensu godzinę i czekać aż pan i władca automat-maszyna zechce udostępnić im swój ekran do pogłaskania. Może jest jakieś logiczne wytłumaczenie tej sytuacji? Ja go nie znajduję.

Oczywiście nie czekałem pół godziny. Poszedłem sobie do swoich spraw. Mam jeszcze tę odrobinę godności w sobie aby nie sterczeć i nie modlić się do maszyny.
admin
2018-10-29 04:55:04
Jest 4:54 próba rejestracji w systemie internetowym... BRAK ....!!!
b.k.
@anonimowy
2018-10-29 11:17:09
Miasto teoretczne, tak wszystko tu działa:))
@anonimowy
2020-03-06 13:30:40
Witam i współczuję i w pełni rozumiem . Sam miałem podobną sytuację. Przyszedłem na umówiona wizytę 👍w danym dniu i godzinie byłem przed umówiona godzina ale tylko 3 min wcześniej jakie było moje zdziwienie kiedy po wprowadzeniu mojego kodu na ekranie ukazała się informacja że mój termin jest już nieaktualny !!! Wyobraźcie sobie zdziwienie jesteście przed czasem co prawda nie 10 min tylko 3 i już zostaliście wykreśleniu z kolejki . Brawo Brawo . Nawet w czasach Komuny tak pięknego systemu kolejowego nie było 😂🤣😂🤣. Ludzie robią z Nas coraz większych id...
Życzę Tym ludzia aby Oni kiedyś zetknęli się z taka rzeczywistością.
  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
WszystkiePisz jako zalogowany internauta!


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia