Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
Wszystkie
@anonimowy
2011-10-26 21:53:03
Czy bałagan z zerówkami w szkołach, które podlegają pod przedszkola skończy się?

Mam na myśli art. "Czy zerówki zostaną przeniesione do szkół? Jest spore prawdopodobieństwo, że właśnie takie rozwiązanie weźmie górę. A wszystko przez niespodziewany wyż w przedszkolach, których w tym roku zaskoczył zarówno rodziców, starających się o miejsca dla pociech, jak i dla władz miejskich. Już od wielu lat mówi się o niżu demograficznym w polskich szkołach. Jeszcze kilka lat temu w Stargardzie w podstawówkach oraz gimnazjach uczyło się ponad 10 tysięcy uczniów. W ubiegłym roku było ich już tylko nieco ponad 8 tysięcy, natomiast w tym roku jedynie 7912. Poskutkowało to m.in. cięciami finansowymi. Znacznie okrojono subwencję oświatową - aż o 760 tysięcy złotych. (więcej Dziennik)"


Ktoś coś wie?
@anonimowy
2011-10-30 11:09:05
Autorem tego pytania jest pewnie nauczycielka zerówki w szkole której zal , że musi pracować 31.10.11 nie będzie tygodnia wolnego przed świętami Bożego Narodzenia , ferii zimowych , krótsze wakacje....Musicie jednak wiedzieć, że rodzice się cieszą, że nie muszą kombinować opieki dla swoich dzieci w tych dniach a i warunki pracy są ujednolicone dla nauczycielek przedszkoli i zerówek w szkołach. Brawo prezydencie bardzo dobre posunięcie!
@anonimowy
2011-10-30 14:04:29
31 jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i zajęć w zerówkach nie ma, więc jak nie wiesz to nie pisz bzdur. U dziecka w przedszkolu w ferie n-le biorą zaległe urlopy albo są dyżury. Poza tym oni mają urlop nie wakacje czy ferie. Zresztą każdemu za wykonywaną pracę należy się urlop. Więc myśl co piszesz.
  Str. 1/1   
Stronicuj po
10
20
50
100
WszystkiePisz jako zalogowany internauta!


lub jeśli nie posiadasz loginu.
Pamiętaj! Tylko zarejestrowan użytkownicy mogą dodawać tematy i posty bez uprzedniej moderacji!

Reklama
Nad morzem...
 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia