-> Praca -> dam pracę
2014.10.27 09:08:04
Pracownik administracyjno-biurowy.
odsłon: 7 / wejść: 7
Zakres obowiązków: Kompleksowe prowadzenie biura. Ewidencja i nadzór nad obiegiem dokumentów . Współpraca z zewnętrznymi instytucjami np. ZUS, US itp. Wsparcie pracowników firmy.
Wymagania:
Minimum 5-letni staż na podobnym stanowisku.
Wykształcenie min. średnie.
Dobra znajomość obsługi MS Office.
Dobra znajomość języka niemieckiego
Mile widziane prawo jazdy B
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Dobra organizacja czasu pracy.
Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków oraz zagadnień z zakresu kadr i płac.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku.
CV proszę przesłać na adres : biuro@klinkier-grzelak.pl

Tel. 601794230
e-mail biuro@klinkier-grzelak.pl
Telefon: 601 794 230

Projekt domu jednorodzinnego