Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2015.11.30 10:52:40
Regionalny Dyrektor Sprzedaży Rynek Skandynawski
odsłon: 5 / wejść: 5
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/tki na stanowisko:Regionalny Dyrektor Sprzedaży Rynek Skandynawski
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy odpowiedniego Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: RDS/12/2015
Miejsce pracy: Stargard

Główne obowiązki na stanowisku:

• pozyskiwanie klientów,
• realizowanie ustalonego budżetu sprzedażowego,
• proponowanie rozwiązań,
• kalkulacja kosztów, zestawienia, raporty,
• rozwój podległego rynku i budowanie długotrwałych relacji z klientami,
• planowanie, implementacja oraz monitorowanie akcji marketingowych wspierających, sprzedaż

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
• doświadczenie handlowe,
• wykształcenie minimum średnie,
• umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów biznesowych,
• gotowość do podróży służbowych,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość programu MS Office.

Oferujemy:

• współpracę z firmą o światowym zasięgu,
• samodzielną i ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• opiekę i merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
• narzędzia pracy (telefon, samochód)
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Telefon: 91 431 42 67

Projekt domu jednorodzinnego