-> Praca -> dam pracę
2016.08.23 14:41:55
Pracownik Fizyczny z językiem niemieckim
odsłon: 6 / wejść: 6
Pracownik Fizyczny – praca w Zakładzie Prefabrykacji – Niemcy Zatrudnię pracownika fizycznego do pracy w Niemczech. Wymagana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Wynagrodzenie 7,
Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK FIZYCZNY w Niemczech

Zadania:
prace pomocnicze w Zakładzie Prefabrykacji
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
umowę o prace
przejazd i zakwaterowanie - bezpłatne i zagwarantowane przez pracodawcę
wynagrodzenie 7,5-8 euro godzina/na rękę (miesięcznie 1500-1650 euro netto)
możliwość przyuczenia do zawodu Szlifierza

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji za pomocą linku:

Kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr 518 215 122

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471