Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2016.08.23 16:29:37
Praca w introligatorni- zatrudnienie od zaraz!
odsłon: 10 / wejść: 10
Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej ze Stargardu, poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik introligatorni

Zakres obowiązków:
- składanie i sortowanie przygotowanych materiałów- głownie książki,
- przygotowanie produktu do wysyłki.

Oczekiwania:
- wykształcenie min. zawodowe,
- zaangażowanie i motywacja do pracy.

Oferta:
- prace w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- pracę w systemie dwuzmianowym,
- atrakcyjną stawkę godzinową.

Zachęcamy do aplikacji również Panie! Nie wymagamy doświadczenia w pracy!

CV prosimy dołączyć w odpowiedzi do ogłoszenia.
Możesz też wysłać do nas sms-a o treści |Introligatornia| - oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy!

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Telefon: 506463132

Projekt - Mała Chatka