Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Dla dzieci -> kupię
2016.08.25 09:47:56
Operator Maszyn Zbrojarskich NIEMCY
odsłon: 5 / wejść: 5
Zatrudnimy Operatora Maszyn Zbrojarskich do pracy na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej oraz do obsługa maszyn tnących, giętarki i automatu do strzemion. Umowa o pracę,
OPERATOR MASZYN ZBROJARSKICH/ZBROJARZ
Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
praca na maszynach do cięcia i gięcia stali zbrojeniowej
obsługa maszyn tnących, giętarki i automatu do strzemion

Wymagania:
rok doświadczenia jako samodzielny operator maszyn zbrojarskich
minimum 30 dniowy okres odprowadzania składek na ubezpieczenie zdrowotne na terenie Polski poprzedzający rozpoczęcie pracy na budowie eksportowej
dyspozycyjność

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
wynagrodzenie 1700-1800 euro netto
praca jedno lub dwu zmianowa
długoterminową współpracę
zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy zorganizowane przez Pracodawcę
nie wymagamy znajomości języka niemieckiego

lub kontakt telefoniczny z Joanną Grabowską pod nr: 518 215 122
joanna@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471

Telefon: 518 215 122

Projekt hurtowni budowlanej