Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2016.09.21 09:09:41
Zbrojarz – praca w Niemczech
odsłon: 12 / wejść: 13
Praca dla zbrojarzy w Niemczech. Umowa o pracę, zakwaterowanie i przejazd bezpłatne. 1700-1850 euro na rękę/miesięcznie. Bez znajomości języka.
Zadania:

- montaż zbrojenia na zakładach prefabrykacji, praca na hali

Wymagania:

- min. rok doświadczenia w pracy jako zbrojarz
- znajomość rysunku zbrojarskiego
- umiejętność wiązania cęgami

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w rzetelnej firmie budowlanej
- wynagrodzenie 1700-1800 euro netto
- praca jednozmianowa lub dwuzmianowa
- długoterminową współpracę
- zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy - bezpłatny i zorganizowany przez Pracodawcę - nie wymagamy znajomości języka niemieckiego
Telefon: 518 215 122

Projekt - Mała Chatka