Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2017.03.22 12:04:19
Elektryk / Elektroinstalator
odsłon: 13 / wejść: 13
ilnie poszukujemy ELEKTRYKÓW / ELEKTROINSTALATORÓW do pracy na budowach przy montażu i uruchomieniach systemów teletechnicznych (układanie okablowania, montaż urządzeń).
Region wykonywanej pracy: okolice Stargardu Szczecińskiego
Nr referencyjny: ELEK/SG

Opis stanowiska:

Montaż i uruchomienie systemów teletechnicznych na budowach.
Układanie okablowania, montaż urządzeń.
W zależności od potrzeb możliwa praca w delegacjach.

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub zawodowe w zakresie elektrotechniki, elektryki lub automatyki.
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
Zaangażowanie i chęć do pracy.
Zmysł techniczny.
Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie teletechniki, elektryki i automatyki.
Znajomość języka niemieckiego.
Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Pracę w godzinach: 7:15 – 15:15.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Diety podczas delegacji, dodatki z tytułu wypracowanych nadgodzin.
Możliwość uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
Realną szansę rozwoju w ramach struktury firmy.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacje@hr.pl
Telefon: 228590216

Projekt - Mała Chatka