Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Ogłoszenia


-> Praca -> dam pracę
2017.08.09 14:39:33
opieka w Niemczech
odsłon: 10673 / wejść: 179
Opieka w Niemczech
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k zatrudni opiekunkę osób starszych w Gangelt, okolice Aachen, Kolonii, Heinsberg, Erkelenz, Niemcy
Praca od 20.08.17 na 2 mc , WYNAGRODZENIE : 1200e/ mc
Pani Theresia ma 80 lat. Choruje na cukrzycę, depresję. Jest w pełni sprawna fizycznie i umysłowo, nie ma demencji. Seniorka jest w pełni komunikatywna i samodzielna.
Do zadań opiekunki należy dotrzymywanie towarzystwa seniorce w codziennym życiu, wspólne spacery, rozmowy, wycieczki i wyjścia z domu. Opiekunka pomaga podopiecznej przy prowadzeniu domu: gotowanie razem z podopieczną, zakupy, sprzątanie.
Pani Theresia mieszka samotnie w domku jednorodzinnym z ogrodem. Dotychczas była bardzo żywiołową osobą, interesuje się modą. Dla opiekunki przygotowano pokój ze standardowym wyposażeniem oraz osobną łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
WYMAGANIA :
- komunikatywna / dobra znajomość j. niemieckiego
-doświadczenie w opiece
- mile widziane referencje od rodziny byłego podopiecznego
- mile widziane prawo jazdy
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny : 508 624 667 . Jeśli dana oferta pracy Państwu nie odpowiada a nadal szukacie pracy to prosimy o kontakt. W naszej bazie mamy jeszcze wiele ofert na terenie całych Niemiec.
Cena: 1 zł
Telefon: 508624667
Reklama
Bardzo tania działka
 
SANDAŁ MĘSKI - ESCOTT

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia