-> Praca -> dam pracę
2018.05.24 09:00:26
Przedstawiciel Handlowy
odsłon: 45 / wejść: 46
Szanowni Państwo, Producent mrożonych owoców i warzyw, właściciel marki POLTINO poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy region: Zachodnio Pomorskie
Opis stanowiska:

 rozwój sprzedaży i realizacja wytyczonych celów sprzedażowych,
 pozyskiwanie nowych klientów detalicznych,
 utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi Klientami,
 systematyczne raportowanie działań,
 współpraca z przedstawicielami dystrybutorów naszych produktów,

Wymagania:

 łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
 samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
 zaangażowanie w wykonywaną pracę,
 umiejętność samodzielnego planowania, rozliczania i raportowania wyników pracy,
 doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży FMCG będzie dodatkowym atutem,
 minimum średnie wykształcenie,
 gotowość do pracy na terenie prawie całego woj. Zachodnio Pomorskiego,
 prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 atrakcyjne wynagrodzenie z systemem prowizyjnym,
 dynamiczna i pełną wyzwań pracę,
 niezbędne narzędzia pracy,
 przeszkolenie wdrażające oraz wsparcie na każdym etapie pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 31.05.2018 (CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego) na adres e-mail (wpisując w temacie imię, nazwisko i nazwę aplikowanego stanowiska).
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: |Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)|
Telefon: Telefon

Projekt domu jednorodzinnego