Rejestracja
Logowanie
Poczta
Forum
Firmy
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".




Kalendarium imprez
Ogłoszenia


-> Praca -> dam pracę
2018.08.07 13:45:57
utrzymanie czystosci na wspólnotach mieszkaniowych
odsłon: 104 / wejść: 107
Szukamy kobiet i mężczyzn na stanowisko:
utrzymanie czystości na terenie wspólnot mieszkaniowych

Miejsce pracy: Stargard
Opis stanowiska:
- sprzątanie terenu i klatek schodowych
Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania,
- bardzo dobre warunki pracy,

Wymagania:
- dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 91 852-39-44, 731938804
Telefon: Telefon




 

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia