Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

paliwaKalendarium imprez
Ogłoszenia


-> Praca -> dam pracę
2018.09.03 17:46:18
Sprzątanie
odsłon: 14523 / wejść: 142
Zatrudnię sprzątacz-kę
Zatrudnimy pracowników Do sprzątania na terenie Zakładu przy ul. Broniewskiego w Stargardzie Szczecińskim. Praca w systemie 2-zmianowym po 8 godzin dziennie . Umowa zlecenie .
Wymagana książeczka sanepidowska.
Praca od września do stycznia.

Chętne osoby prosimy o kontakt drogą telefoniczną pod numerem 728 - pokaż numer telefonu - lub elektroniczną wraz z klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922).”

Informujemy, że: podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji. (a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.
Aplikuj teraz
Telefon: 728 880 859
 
SZPILKA ACORD - skórzana

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia