-> Praca -> dam pracę
2018.09.14 15:05:14
Magazynier placowy
odsłon: 33 / wejść: 34
Firma budowlana z blisko 30-letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Prowadzi projekty w Polsce i za granicą. Zapraszamy Cię do aplikacji na stanowisko: MAGAZYNIER (Placowy)
Lokalizacja – Stargard

Jakie zadania na Ciebie czekają?
• Przyjmowanie materiałów, narzędzi, wydawanie sprzętu
• Nadzór nad stanem magazynu budowlanego
• Współpraca z podwykonawcami

Czego oczekujemy od Ciebie?
• Zorganizowania, dokładności i sumienności
• Nie wymagamy uprawnień na wózek widłowy

Czego możesz oczekiwać od nas?
• Solidne stawki godzinowe
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Narzędzia pracy oraz odzież ochronną
• Bony żywieniowe w okresie zimowym
• Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów z Pauliną 531 917 004 – Zadzwoń lub napisz SMS – oddzwonię !
Nr wpisu do Rejestru: 13 471
Cena: 1 zł
Telefon: 531917004

Projekt hurtowni budowlanej