Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: Piramide szybciej zrobili ...

Kalendarium imprez
Ogłoszenia

-> Praca -> dam pracę
2021.04.01 10:07:38
Pracownik administracyjny z językiem niemieckim
odsłon: 392 / wejść: 15
Specjalista ds. procesów back office swobodnie posługujący się językiem niemieckim
Pragniesz rozwijać się w międzynarodowej korporacji?
Jesteś osobą dokładną i samodzielną a do tego komunikacja w języku niemieckim nie stanowi dla Ciebie problemu?
Jeżeli dążysz do dalszego rozwoju, to ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- możliwość szkoleń oraz stałego rozwoju,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:
- obsługa dokumentów leasingowych,
- nadzorowanie kompletności i rzetelności dostarczanych dokumentów,
- dbałość o poprawność danych w systemie,
- możliwy kontakt telefoniczny lub mailowy z partnerami.

Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2,
- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
- mile widziane wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w branży bankowej, księgowej lub ubezpieczeniowej,
- doświadczenie w SSC (mile widziane).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Telefon: 603308207

NIK sznurowany damski

Projekt - Mała Chatka