-> Praca -> dam pracę
2021.04.01 10:09:13
Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
odsłon: 440 / wejść: 64
Pracownik call center swobodnie posługujący się językiem niemieckim
Chcesz pracować w korporacji, która stawia na rozwój swoich pracowników?
Jeśli nie jest Ci straszny kontakt z klientem a do tego swobodnie posługujesz się językiem niemieckim, aplikuj!

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- pakiet szkoleń i benefitów,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:
- telefoniczna i mailowa obsługa klienta,
- wspieranie w realizacji zamówień, zwrotów i reklamacji,
- weryfikacja i uzupełnianie danych systemowych,
- odbiór przesyłanych zgłoszeń awarii technicznych,
- praca nad problemami technicznymi.

Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego na poziomie min. B2- warunek konieczny,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- doświadczenie w technicznej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
Telefon: 603308207

Projekt domu jednorodzinnego