Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

ad banner




Kalendarium imprez
Kalendarz wydarzeń
Kalendarz
Maj 2017
PnWtŚrCzPiSoNi
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Początek wydarzenia:
2017-05-20
Koniec wydarzenia:
2017-05-21
ArtFestiwal Stargard


PROGRAM


20.05.2017r SOBOTA

PROGRAM

Całodobowo
Proeuropejskie Centrum Ekologiczne „Eko-desing Meble miejskie” –
Plenerowa wystawa sztuki użytkowej ul. Piłsudskiego przed SCK, os.; Zachód przy fontannie

8:00-14:00
Halina Pytel-Kapanowska „W poszukiwaniu ciszy” wystawa gobelinów
Sala Kameralna Szkoły Muzycznej ul. Kazimierza Wielkiego 13

9:00-16:00
Marcin Fedorowicz „Tuż pod powierzchnią” – wystawa zdjęć
Kolegiata NMP

9:00-18:00
Elżbieta Szumska Galeria jednego obrazu „Mewy”
Książnica Stargardzka ul. Mieszka I 1

9:00-18:00
Wystawa ze zbiorów kolekcji Ryszarda Balonia – Galeria Exlibrisu
Książnica Stargardzka ul. Mieszka I 1

10:00
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
Rynek Staromiejski

10:00-14:00
Sandra Smołka
„Pani Torcik” – prezentacja zdjęć wyrobów cukierniczych, warsztaty cukiernicze
Szyciowy Zakątek, ul. Piłsudskiego 23/7

11:00-15:00
Uniwersytet Trzeciego Wieku wystawa rękodzieła artystycznego i warsztaty
Park przy DKK, ul. Szczecińska

10:00-15:00
Proeuropejskie Centrum Ekologiczne
„Eko-desing Meble miejskie” – Plenerowa wystawa sztuki użytkowej, spotkanie z twórcami
przed SCK od ul. Piłsudskiego

10:00-16:00
Dorota Iwona Kamińska
„Utracone chwile” – wystawa malarstwa współczesnego
Galeria – hol Starostwa Powiatowego, ul. Skarbowa 1

10:00-18:00
Adam Siekierzyński „Krajobrazy duszy” – prezentacja multimedialna wykonana na podstawie grafik komputerowych
Polsko Angielska Szkoła Podstawowa Tęczowe Abecadło, ul. I Brygady 15B

10:00-18:00
Beata Król mirelli „… a morze tu…” – wystawa malarstwa marynistycznego
Wieża Ciśnień

10:00-18:00
Bernadeta Wdzięczna „ a może tam” – wystawa malarstwa portretowego
Wieża Ciśnień

11:00
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
dworzec PKP, peron 1

11:00-11:20
„Seniority” występ taneczny słuchaczek Uniwersytetu Trzeciego Wieku
Park przy DKK, ul. Szczecińska

11:00-13:00
Halina Pytel-Kapanowska „Sztuka – miłość i terapia” – literackie spotkanie autorskie, koncert uczniów szkoły muzycznej, prezentacja archiwalnych egzemplarzy „Gazety Stargardzkiej” oraz pamiątek związanych ze Stargardem
Sala Kameralna Szkoły Muzycznej ul. Kazimierza Wielkiego 13

11:00-14:00
Grupa malarska „Malachit” jubileuszowa wystawa obrazów i warsztaty dla dzieci
Dom Kultury Kolejarza, ul. Szczecińska

11:00-14:00
„Geometria i drewno” – kolekcja AnyTHING, spotkanie i warsztaty z Anną Pryć-Futkowską
Studio Projektowe Agaty Nejman 15.POŁUDNIK ul. Warowna 3

11:00-15:00
Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów –
prezentacja i warsztaty rękodzieła artystycznego
Park przy DKK ul. Szczecińska

11:00-15:00
Jarosław Krasiński wyroby z materiałów ekologicznych i warsztaty wikliniarskie
Park przy DKK, ul. Szczecińska


11:00-15:00
Zygmunt Karg ekspozycja modeli zabytkowych powozów konnych, spotkanie z autorem
Hol – Galeria, Loft Pause ul. Czarnieckiego 30/31

11:00-15:00
Ela Kraskowska
„Tu i Teraz stargardzian” – prezentacja
„Gliniany zakątek” Pracownia Ceramiki ul. Różana 2a, wejście przez „Świat Drzwi” ceramiki i warsztaty ceramiczne

11:00-15:00
Zespół Szkół Budowlanych „Budowlanka w akcji” – budowa muru i tworzenie grafitti, instalacja ze stali zbrojeniowej, występy i prezentacje
Skwer przy ul. Wyszyńskiego na wys. postoju busów

11:00-16:00
Dorota Kamińska i Małgorzata Pastuszek
prezentacja malarstwa duetu artystycznego
Przejście –tunel Świętojański (przy fontannie w parku Chrobrego)

11:00-19:00
Joanna Szala „Mandala – dotyk nieskończoności” – wystawa malarstwa
Restauracja „Yogo Faktory” ul. Stefana Czarnieckiego 9/5

11:00-19:00
Stowarzyszenie Organizatorów Symulacji i Gier Terenowych OLDTOWN
OldTown – postapokaliptyczna gra miejska
Rynek Staromiejski (punkt rozpoczęcia gry)

11:00-20:00
Jadwiga Sikorska „Na pniu malowane” – wystawa zdjęć inspirowanych naturą
Kawiarnia Cafette ul. Warowna 15 oraz ul. Piłsudskiego 24/5

12:00
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
parking przy Kauflandzie

12:00 – 16:00
Anna Stefania Kiłyk
„Wielka Tajemnica” - wystawa ikon i spotkanie z artystką
Cerkiew św. Jozafata, ul. Młyńska 36

12:00-16:00
Regina Skulska „Świat przyrody” – wystawa fotografii
Piwnica TPS – budynek Ratusza, wejście od Kolegiaty N.M.P.

12:00-16:00
Arkadiusz Paul Novak „Wystawa prac rozmaitych” – malarstwo, fotografia, rysunek
Piwnica TPS – budynek Ratusza, wejście od Kolegiaty N.M.P.



12:00-17:00
Iwona Marcisza „Haftowane dziedzictwo” –prezentacja przedwojennych strojów ludowych i warsztaty współczesnego haftu
Cerkiew Greckokatolicka, ul. Młyńska 36

12:00-18:00
Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Plastycznych „BRAMA”
prezentacja prac plastycznych członków Stowarzyszenia i warsztaty rysunku
Brama Wałowa ul. B. Chrobrego 24

11:00-15:00
Marcin Fedorowicz „Tuż pod powierzchnią” – wystawa zdjęć
Restauracja „Za Drzwiami – Polskie Smaki” ul. Warowna9

13:00
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
Park Chrobrego przy fontannie

13:00:14.00
Grupa Teatralna „Emigatis” Młodzieżowy Dom Kultury
„Bajki Brzechwy” – spektakl teatralny przeznaczony dla pacjentów szpitala
Oddział Pediatryczny SPWZOZ ul. Wojska Polskiego 27

13:00 – 16:00
Pracownia „Centrum Otwarte Drzwi” SCK „ Uśmiechnij się” – performance, akcja uliczna
Rynek Staromiejski, ul. Wyszyńskiego, Park Chrobrego, Park Jagielloński, Park 3 Maja, Stary Rynek ul. Reja

13:00-19:00
Piotr Kosmal - wystawa malarstwa
Izabela Strzelczyk Kosmal - wystawa ikon
Galeria 108 SCK, ul. Piłsudskiego 105

13:00-19:00
Monika Bojarska wystawa wielkoformatowych surrealistycznych plakatów i grafik
Mała Scena SCK – wejście od ul. Wojska Polskiego

13:00-20:00
Anna Piaszczyńska „Jeden rysunek dziennie” – wystawa rysunków i szkiców
Galeria – hol kina SCK Piłsudskiego 105

15:00-20:00
Katarzyna Szczurowska „Sztuka z serca –Mandale i Verdic Art” – autorskie spotkanie z malarką w pracowni, prezentacja mandali i obrazów
Pracownia malarska ul. Gałczyńskiego 14

15:30 – 20:30
Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
„Wiosenna Impresja” – występ artystyczno-taneczny, pokaz „Światła w lampionach”, wystawa prac
Skwer przy Bramie Pyrzyckiej

16:00-16:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Baszta Morze Czerwone

16:00-17:00
Pracownia Muzyczna SCK „Stawiaj na jazz” – muzyczny koncert kwartetowy
Plac przy Wieży Ciśnień i Cerkwi Św.Apostołów Piotra i Pawła

16:00 – 18:00
Kapela Ludowo Biesiadna „RETRO”
„Retro spacer” – koncert uliczny muzyki ludowej
Trasa przemarszu: SCK-Rondo-Park Chrobrego-Brama Pyrzycka-Rynek Staromiejski
16:00 – 21:00
Dagmara Ładniak „Portret miasta” – wystawa fotograficzna, spotkanie z autorką
Piwnica „Katacumba” pod muzeum na Rynku Staromiejskim

16:00-24:00
„sensuaitCON” – wystawa plastyczna stargardzkich twórców
Piwnica pod Galerią, Rynek Staromiejski 4

17:00-18:00
Edward Siekierzyński „Terra Incognita – Mój Teatr Przelotny” – literackie spotkanie autorskie, prezentacja obrazów
Książnica Stargardzka, ul. Mieszka I 1

17:00-20:00
Pracownia Fotograficzno-Dziennikarska SCK
„Pasja, nie tylko kultura” – ekspozycja zdjęć, warsztaty fotograficzne
Cafe&Ristorante „Tajemniczy Ogród” ul. Piłsudskiego 14

18:00- 18:30
„Cantore Gospel” SCK „Czas na Gospel” – koncert utworów muzyki gospel
Plac przy Wieży Ciśnień i Cerkwi Św. Apostołów Piotra i Pawła

18:00-18:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Stary Rynek przy ul. Reja;

19:00-24:00
Słowik Brothers Band „Goście i Słowik Brothers” – koncert muzyczny
Piwnica pod Galerią, Rynek Staromiejski 4

20:00
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
Basteja

20:00-20:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
os. Zachód przy fontannie ZSO;


20:30-22:30
Julita Kożuszek-Borsuk „Powróćmy jak za dawnych lat” – koncert piosenki artystycznej
Loft Pause ul. Czarnieckiego 30/31

21:00
Piotr Spławski
„Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
Rynek Staromiejski

21:30-23:30
Adam Siekierczyński „Krajobrazy duszy” – Główna prezentacja multimedialna oraz pokaz filmu
Polsko Angielska Szkoła Podstawowa Tęczowe Abecadło, ul. I Brygady 15B (Plac przed budynkiem)

22:00-20:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Rynek Staromiejski;

12:00-14:00
Antoni Karwowski Genotyp / warsztaty performance – AUTORSKI PROJEKT Antoniego Karwowskiego, Teatr Letni Park Chrobrego, 14:00-16:00 Ul. Wyszyńskiego

12:00
Metal Madness Budowa miejskiej instalacji przez grupę Metal Madness NT. OldTown Festiwal
Skwer – wejście do Amfiteatru przy Placu Wolności






21.05.217r NIEDZIELA

PROGRAM


Całodobowo
Proeuropejskie Centrum Ekologiczne „Eko-desing Meble miejskie” –
Plenerowa wystawa sztuki użytkowej
ul. Piłsudskiego przed SCK, os. Zachód przy fontannie

9:00-16:00
Marcin Fedorowicz „Tuż pod powierzchnią” – wystawa zdjęć
Kolegiata NMP
11:00-15:00 Loft Pause ul. Czarnieckiego 20/31

11:00-15:00
Uniwersytet Trzeciego Wieku wystawa rękodzieła artystycznego i warsztaty
Park przy DKK, ul. Szczecińska

10:30
Piotr Spławski „Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce
Park Chrobrego przy fontannie

10:00-18:00
Beata Król Girelli „… a morze tu…” – wystawa malarstwa marynistycznego
Wieża Ciśnień

10:00-18:00
Bernadeta Wdzięczna „ a może tam” – wystawa malarstwa portretowego
Wieża Ciśnień

11:00-14:00
Halina Pytel-Kapanowska Wystawa gobelinów pt. „W poszukiwaniu ciszy”
Hol Szkoły Muzycznej ul. Kazimierza Wielkiego 13

11:00-15:00
Zygmunt Karg ekspozycja modeli zabytkowych powozów konnych, spotkanie z autorem
Hol – Galeria, Loft Pause ul. Czarnieckiego 30/31

11:00-15:00
Zespół Szkół Budowlanych „Budowlanka w akcji” – budowa muru i tworzenie grafitti, instalacja ze stali zbrojeniowej, występy i prezentacje
Skwer przy ul. Wyszyńskiego na wys. postoju busów

11:00-15:00
Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów – prezentacja i warsztaty rękodzieła artystycznego
Park przy DKK ul. Szczecińska

11:00-15:00
Jarosław Krasiński wyroby z materiałów ekologicznych i warsztaty wikliniarskie
Park przy DKK, ul. Szczecińska
11:00-16:00
Dorota Kamińska i Małgorzata Pastuszek prezentacja malarstwa duetu artystycznego
Przejście –tunel Świętojański (przy fontannie w parku Chrobrego)

11:00-19:00
Joanna Szala „Mandala – dotyk nieskończoności” – wystawa malarstwa
Restauracja „Yogo Faktory” ul. Stefana Czarnieckiego 9/5

11:00-20:00
Jadwiga Sikorska „Na pniu malowane” – wystawa zdjęć inspirowanych naturą
Kawiarnia Cafette ul. Warowna 15 oraz ul. Piłsudskiego 24/5

12:00
Piotr Spławski
„Trąbkowy Chillout” – występ solowy na trąbce. Rynek Staromiejski

12:00-15:00
Pracownia Fotograficzno-Dziennikarska SCK „Pasja, nie tylko kultura” – ekspozycja zdjęć. Mur przy Bramie Pyrzyckiej

12:00-16:00
Regina Skulska „Świat przyrody” – wystawa fotografii
Piwnica TPS – budynek Ratusza, wejście od Kolegiaty N.M.P.

12:00-16:00
Arkadiusz Paul Novak „Wystawa prac rozmaitych” – malarstwo, fotografia, rysunek
Piwnica TPS – budynek Ratusza, wejście od Kolegiaty N.M.P.

12:00-18:00
Stargardzkie Stowarzyszenie Miłośników Sztuk Plastycznych „BRAMA”
prezentacja prac plastycznych członków Stowarzyszenia i warsztaty rysunku
Brama Wałowa ul. B. Chrobrego 24

12:00- 18:00
Jan Baszak „The safe place” – ekspozycja obiektu rzeźby kinetycznej
Skwer przy Alei Słowiczej – Park Chrobrego


13:00-16:00
Pracownia „Centrum Otwarte Drzwi” SCK „ Uśmiechnij się” – performance, akcja uliczna
Rynek Staromiejski, ul. Wyszyńskiego, Park Chrobrego, Park Jagielloński, Park 3 Maja, Stary Rynek ul. Reja

13:00-19:00
Piotr Kosmal - wystawa malarstwa
Izabela Strzelczyk Kosmal - wystawa ikon
Galeria 108 SCK, ul. Piłsudskiego 105

13:00-19:00
Monika Bojarska wystawa wielkoformatowych surrealistycznych plakatów i grafik
Mała Scena SCK – wejście od ul. Wojska Polskiego

13:00-20:00
Anna Piaszczyńska
„Jeden rysunek dziennie” – wystawa rysunków i szkiców
Galeria – hol kina SCK Piłsudskiego 105

14:00-16:00
Edward Siekierzyński „Terra Incognita – Mój Teatr Przelotny” – literackie spotkanie autorskie, prezentacja obrazów
Książnica Stargardzka, ul. Mieszka I 1

14:00-18:00
Elżbieta Szumska Galeria jednego obrazu „Mewy”
Książnica Stargardzka ul. Mieszka I 1

14:00-18:00
Wystawa ze zbiorów kolekcji Ryszarda Balonia – Galeria Exlibrisu
Książnica Stargardzka ul. Mieszka I 1

14:00-20:00
Dagmara Ładniał „Portret miasta” – wystawa fotograficzna, spotkanie z autorką
Piwnica „Katacumba” pod muzeum na Rynku Staromiejskim

15:00 – 19:00
Anna Stefania Kiłyk „Wielka Tajemnica” - wystawa ikon i spotkanie z artystką
Cerkiew św. Jozafata, ul. Młyńska 36

15:00-20:00
Katarzyna Szczurowska „Sztuka z serca –Mandale i Verdic Art” – autorskie spotkanie z malarką w pracowni, prezentacja mandali i obrazów
Pracownia malarska ul. Gałczyńskiego 14

16:00- 16:40
Teatr Krzywa Scena SCK „Serenada” – spektakl teatralny
Kawiarnia „Artisan” ul. Wyszyńskiego 6


16:00-16:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Plac w Parku 3 Maja

16:00-18:00
Danuta Romana Słowik „Europa bez granic” – spotkanie literackie i prezentacja twórczości artystycznej
Książnica Stargardzka ul. Mieszka I 1

16:00-24:00
„sensuaitCON” – wystawa plastyczna stargardzkich twórców
Piwnica pod Galerią, Rynek Staromiejski 4

18:00-18:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Plac między „Millenium” a „SDH” przy ul. Wyszyńskiego

19:00-20:00
Danza Del Fuego - koncert grupy flamenco
Loft Pause, ul. Czarnieckiego 30/31

20:00-20:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Skwer J.P. II przy Wieży Ciśnień

22:00-22:40
Teatr Ognia „Fire Arrow” SCK – pokaz tańca z ogniem
Plac przy Bramie Pyrzyckiej

13:00-15:00
Antoni Karwowski
Ja – Ciało w procesie / performance – autorski projekt Antoniego Karwowskiego
Teatr Letni Park Chrobrego; 15:00-17:00 Ul. Wyszyńskiego

17:00-20:00
Marcin Rumiński – Poezja pod Murem”. Przy „Art. Cafe” ul. Mieszka I






Reklama
Insko dzialka budowlana
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia