Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Kalendarz wydarzeń
Kalendarz
Grudzień 2018
PnWtŚrCzPiSoNi
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Początek wydarzenia:
2018-01-15
Koniec wydarzenia:
2018-01-19
Ferie w SCK tydzień 1


Początek: 15.01.2018 Koniec: 26.01.2018 Wstęp wolny na wszystkich warsztatach wymagana będzie zgoda rodziców/opiekunów prawnych (do pobrania w linku poniżej). AKTYWNE FERIE ZIMOWE 2018 Z SCK. Stargardzkie Centrum Kultury organizuję ciekawą propozycję zimowego wypoczynku dla dzieci i młodzieży, które odbędą się w ramach Zimowych Ferii 2018 z SCK, w terminie 15.01.2018roku - 26.01.2018roku. Głównym celem warsztatów jest rozwój artystyczny dzieci i młodzieży, pobudzenie ich kreatywności oraz pokazanie szeregu możliwości na aktywne i przyjemne spędzenie czasu poza nauką, szkołą. Zapewniamy aktywnie spędzony czas, ciekawe warsztaty oraz świetną zabawę. Zapraszamy na zimową przygodę!
Warsztaty Rysunku/ Malarskie dla młodzieży
Zajęcia skierowana są do młodzieży, wieku od 7 do 22 lat, które poprowadzą artyści plastycy za Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych „Brama”. W trakcie warsztatów młodzież zapozna się z tajnikami rysunku oraz malarstwa. Dzięki bogatej różnorodności form plastycznych i artystycznych, uczestnicy odkryją swój talent, rozwiną swoją kreatywność, fantazję oraz inspirację do działania. Nabędą umiejętności, które są później nierozerwalną częścią dorosłego już życia.
Drobna pasja jest początkiem drogi do spełnienia marzeń! - Zapraszamy! ……………………………………………………………………………………………………………………..Warsztaty Plastyczne dla dzieci: kartki okolicznościowe
Zajęcia skierowane są dla młodszych dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które poprowadzą artyści plastycy za Stargardzkiego Stowarzyszenia Miłośników Sztuk Plastycznych „Brama”. Przewidziane są niepowtarzalne atrakcje, gdzie dzieci będą mogły stworzyć oryginalne artystyczne kartki okolicznościowe m.in. na dzień dziadka, babci czy na walentynki. W ten sposób wykonane własnoręcznie zaskoczą i przyniosą wiele radości obdarowanym.
……………………………………………………………………………………………….....................................Warsztaty Wizażu z Collegium Medyczne MEDICA
Wzbogać swoje umiejętności, kreując swój wizerunek zewnętrzny, wykonując profesjonalny makijaż podczas warsztatów wizażu, przeprowadzonych pod okiem eksperta ze Szkoły Collegium Medycznego MEDICA w Stargardzie. W programie:
- bezpłatne Spotkanie z Wizażystką,
- technika wykonania makijażu dziennego,
- pielęgnacja młodej cery,
- makijażowy niezbędnik dla początkujących,
Zapraszamy dziewczęta od 11 do 22 roku życia.
……………………………………………………………………………………………………………………….Warsztaty Teatru Ognia
Zajęcia są wyjątkowo atrakcyjne ze względu na niezliczoną ilość kombinacji układów choreograficznych połączonych z elementami teatru, tańca i żonglerki. Mają wpływ na wzrost poczucia własnej wartości, poszerzają umiejętności rozwoju kompetencji społecznej oraz integracji w grupie. Miła atmosfera na warsztatach sprawi, że znakomicie zregenerujesz swoje ciało oraz umysł. Zajęcia stanowią uzupełnienie codziennej aktywności, gdzie wspólnie z twórcami możesz przeżyć ekscytujące chwile malowane ogniem. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci oraz młodzieży od 11 do 22 roku życia.

Warsztaty Kukiełkowe
Serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów z dziećmi na warsztaty kukiełkowe przeprowadzone przez Aleksandrę Wolińską z Teatru Krzywa Scena i Tatianę Malinowską – Tyszkiewicz we współpracy z uczestnikami Teatru Emigatis Towarzystwa Przyjaciół MDK. Warsztaty skierowane są do dzieci od 5 do 12 lat. Celem zajęć jest rozwijanie wyobraźni dziecięcej, rozbudzanie pasji i wprowadzenie w świat sztuki. Dzięki zajęciom teatralnym poprawia się koordynacja ruchowa, percepcja słuchowa oraz następuje właściwa stymulacja pamięci. Wspólna zabawa sprawi, że dzieci poznają sztukę aktorską i odkryją jak zbudowana jest scena oraz poznają słownictwo poznane z teatrem. To będzie edukacyjna, pouczająca zabawa, wesoła i wzruszająca podróż. Przeżyjcie ją z Nami!.
………………………………………………………………………………………………….................................Gry i Zabawy
Zajęcia będą przeprowadzane przez Grupę Harcerzy z Hufca Stargard. Rozbudzimy wasze szeroko pojętne zainteresowania i zainspirujemy do doskonalenia umiejętności, które są przydatne w życiu. Spędzając z nami aktywny czas nauczysz się poprzez zabawę samoorganizacji, zaradności i odpowiedzialności. Dzięki zajęciom rozwiniesz swoją pasję i udoskonalisz pracę w grupie, poznasz wielu rówieśników, nabędziesz podstawową wiedzę zakresu podstawy pierwszej pomocy oraz technik harcerskich (m.in. savoir-vivre, szyfry, węzły). Wstąp w nasze szeregi i poznaj smak harcerskiej przygody! Zajęcia skierowane do wszystkich dzieci od 6 do 14 roku życia.
……………………………………………………………………………………………………………………….Warsztaty dziennikarsko - radiowe
Poznaj pracę dźwiękowca wspólnie z dziennikarzami Twojego Radio Stargard! Warsztaty są skierowane do młodzieży w wieku od 11 do 22 lat, którzy będą mieli niepowtarzalną okazję pogłębić swoją wiedzę poprzez ćwiczenia w studiu radiowym jako dźwiękowiec oraz uzyskać wielu cennych wskazówek technicznych i teoretycznych. Nie zabraknie ciekawostek o nauce tworzenia dźwięku, przetwarzaniu oraz realizacji nagranej ścieżki dźwiękowej. W programie m. in.
∙ montaż reklamy radiowej,
∙ praca z mikrofonem,
∙ tworzenie efektów dźwiękowych.
Rozpocznij z nami pełną przygód zabawię z dźwiękiem!
………………………………………………………………………………………………………………………Twórcze Warsztaty Musicalowe
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 11 do 19 lat do uczestnictwa w Twórczych Warsztatach Musicalowych, które przeprowadzane będą pod okiem doświadczonej aktorki, wokalistki oraz choreografa Julity Kożuszek. Zajęcia mają na celu rozśpiewanie, utanecznienie i rozbudzenie ciekawości sztuki teatru oraz pobudzenie kreatywności i umiejętności pracy zespołowej. Podczas warsztatów będą wykonywane rozmaite, proste, ciekawe ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość, wyobraźnię, fantazję oraz inspirację do działania i twórcze podejście do problemów. Rozbudzą również śmiałość w kontakcie z widownią oraz pomogą poprawić dykcję oraz brzmienie głosu aby mówić ładniej. Uczestnicy nabędą nowego doświadczenia i postrzegania podstawowych życiowych wartości takich jak: rodzina, wzajemny szacunek, bliskość pomiędzy rodzicami a dziećmi, prawość czy odwaga. Spróbuj z Nami przeżyć wspólnie twórczą zabawę!. ……………………………………………………………………………………………………………………….


Turniej FIFY
Jeżeli jesteś miłośnikiem footballu oraz gamingu to ta propozycja skierowana jest właśnie dla Ciebie!
W zależności od ilości uczestników zależeć będzie system rozgrywania zawodów (rozgrywkowy, grupowy lub pucharowy). Mecze finałowe odbywać się będą na dużym ekranie. Poza wirtualną piłką nożna, będzie również można spróbować swoich sił w innych grach. Zabawa komputerowa jako alternatywa do zabaw na powietrzu przyniesie Wam dużo radości i zadowolenia. Przyjdź wraz z kolegą i poczuj piłkarskie emocje! Zapraszamy dzieci oraz młodzież od 11 do 22 roku życia. Dla wygranych przewidziane są miłe niespodzianki!!!
……………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty Medialne
Zapraszamy na warsztaty medialne, przeprowadzone przez doświadczonego instruktora filmu, Piotra Majdrowicza. Jako twórca licznych edycji programów edukacji filmowej, pracuje od wielu lat z młodzieżą w Wielkopolsce, na Pomorzu oraz Dolnym Śląsku. W swoich działaniach edukacyjnych wykorzystuje swoje doświadczenia pracy zawodowej operatora kamery w Telewizji Polskiej, gdzie za swoją wieloletnią pracę animatora kultury filmowej otrzymał trzykrotnie Dyplom Uznania Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Warsztaty medialne przewidują zajęcia teoretyczne i praktyczne dla młodzieży licealnej. W trakcie trwania warsztatów uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę teoretyczną na temat etapów produkcji filmowej, a także praktycznie wykorzystają ją podczas realizacji projektów filmowych, w trakcie trwania warsztatów. Treści prezentowane podczas zajęć będą bezpośrednio powiązane z etapami praktycznej realizacji projektu filmowego, przygotowanego podczas zajęć warsztatowych. Celem warsztatów jest przybliżenie uczestnikom zasad i realiów powstawania utworów filmowych, a także kształtowanie pozytywnej postawy wobec dziedziny sztuki, jak jest film.
Podczas warsztatów, wspólnie będą podejmowane tematy takie jak:
∙ podstawy dziennikarstwa telewizyjnego,
∙ formy dziennikarskie - omówienie przykładów i prowadzenie projektów realizowanych przez młodzież w różnych miejscach,
∙ próba praktyczna z kamerą - sonda dziennikarska,
∙ oświetlenie portretu i próby mikrofonowe,
∙ realizacja formy dziennikarskiej - wywiad z gościem specjalnym.
……………………………………………………………………………………………………………………….

Animacje z COD
Zapraszamy na aktywne, kreatywne oraz pożyteczne spędzenie czasu wolnego przez dzieci i młodzież w wieku od 6 do 14 lat do uczestnictwa w zajęciach przeprowadzanych przez wolontariuszy z Centrum Otwarte Drzwi. Animacje będą polegały na zabawie oraz nauce. Dzięki zajęciom poszerzysz zainteresowania oraz zdobędziesz nowe doświadczenia. W programie m.in.:
∙ warsztaty z prac manualnych - robienie motanek i ekotoreb,
∙ warsztaty artystyczne - taniec i elementy kuglarstwa,
∙ zabawy ruchowe z chustą klanza,
Dziel się wspólnie z Nami pozytywną energią!.
……………………………………………………………………………………………………………………….Warsztaty Rękodzielnicze
Zajęcia rękodzielnicze to okazja dla dzieci (6-11 lat) oraz młodzieży (12-22 lat) do poznania technik ozdabiania przedmiotów i tworzenia nowych rzeczy od podstaw. Mali i duzi artyści poznają techniki scrapbookingu a młodzież poszerzy swoje umiejętności odkrywając decoupage. Podczas warsztatów, wspólnie będziemy:
∙ tworzyć i ozdabiać własne książki, notesy oraz niepowtarzalne prezenty,
∙ wykonywać torby płócienne,
Wydaje się niemożliwe? Nasi prowadzący i dzieciaki udowodnią, że to nic trudnego!
……………………………………………………………………………………………………………………….Warsztaty Fotograficzne
Obudź w sobie pasję do fotografowania, wciągnij się w jej tajniki i zainspiruj do kreatywnego wykorzystywania sprzętu oraz poszukiwania własnego stylu, podczas warsztatów fotograficznych, przeprowadzonych pod okiem doświadczonego fotografa Michała Kucyrki. Twórczość artysty składa się z realizacji fotografii z uroczystości ślubnych jak również z ujęć przedstawiających m. in. sesje rodzinne, reportaż komunijny, reportaż z chrztu oraz sesje portretowe. Zajęcia są skierowanie dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich w wieku od 11 do 22 lat. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli zapoznać się z podstawowymi gatunkami fotograficznymi, poznać różne formy wyrażenia emocji za pośrednictwem zdjęć. Ponadto tematyką spotkań będzie omówienie podstawowych parametrów zdjęcia, mających wpływ na poprawną fotografię oraz innego, bardziej kreatywnego spojrzenia na otaczający świat.
Piękne chwile trwają zbyt krótko lecz wspomnienia pozostają na zawsze - Zapraszamy!
……………………………………………………………………………………………………………………….
Gry Planszowe
Zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych jak i zupełnych nowicjuszy na cykliczne spotkania z grami planszowymi. Zajęcia są skierowanie dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich w wieku od 11 do 19 lat. Będzie można zagrać w wiele różnorodnych tytułów, od familijnych gier, po rozbudowane strategie. Na spotkaniach z przyjemnością polecimy Wam ciekawe tytuły i wytłumaczymy zasady. Będzie to ciekawa forma nauki oraz przyjemne spędzanie czasu wolnego. Grami przewodnimi będą:
∙ Shadows over Camelot,
∙ Eurobizness,
∙ Scrabble,
∙ Nightfall,
∙ Deadwood,
∙ Jenga,
∙ Kragmortha,
∙ Munchkin,
∙ Dawno, dawno temu…
∙ Tenis stołowy,
∙ Piłkarzyki stołów


Przyszłe wydarzenia.
Reklama
Dzialka Parlino bud.
 
KLAPKI NIK profilowane

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia