Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Kalendarz wydarzeń
Kalendarz
Maj 2019
PnWtŚrCzPiSoNi
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Początek wydarzenia:
2018-06-30
Koniec wydarzenia:
2018-06-30
COOLturalne Wakacje 2018
Godzina wydarzenia:
16:00


Zapraszamy w sobotę 30 czerwca o 16:00 do Teatru Letniego w parku Bolesława Chrobrego w Stargardzie! Impreza otwarta, wjazd free!
DRAGRATS FESTIVAL 2018 – „Zażywam tylko dźwięków” w ramach COOLturalnych Wakacji 2018

W Stargardzie dawno nie było tak mocnego uderzenia! Gramy pod hasłem „Zażywam tylko dźwięków” z okazji światowego dnia walki z narkomanią przypadającego na 26 czerwca! Wszystkich zainteresowanych dobrym metalowym graniem zapraszamy w sobotę 30 czerwca o 16:00 przed scenę Teatru Letniego w parku Chrobrego w Stargardzie! Impreza otwarta, wjazd free!

Wystąpi znany w naszym regionie Frenatron z dawką oldschoolowego Thrash Metalu, rozpoznawalne w Polsce i coraz częściej za granicą ,Influence, które w Stargardzie od kilku lat nie ma sobie równych i przoduje fali metalowego grania, na deser Scylla, która przywiezie ze Szczecina mieszankę rożnych gatunków metalu na najwyższym poziomie, w bio można przeczytać o nich "Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny prosto w serce", do tego wisienka na torcie, znana i lubiana w Stargardzie Materia, tutaj chyba nie trzeba wiele dodawać, jeden z najlepszym zespołów nowej fali metalu w Polsce i nawet na świecie, prawdziwy czołg, trzeci koncert w Stargardzie, tego nie można przegapić! Mamy nadzieję że przyjdziecie tłumnie i przywrócimy w naszym mieście tradycje takich koncertów!

***Materia (Djent/Groove Metal, Szczecinek)
https://www.facebook.com/materia.metal/

Zespół powstał pod koniec 2007 roku jednakże intensywnie koncertować zaczęli dopiero w 2008. Materia nie jest z tych, co czekają na mannę z nieba, lecz sama bierze sprawy w swoje ręce. Sami wydali i wyprodukowali bardzo dobry debiut "Case Of Noise" (2013), a także drugą płytę "We Are Materia" (2015).
Zagrali na najważniejszych festiwalach w Polsce i na świecie:
Wacken Open Air - 2015
Woodstock PL - 2011, 2016, 2017
MetalBlast - Kair - 2015
Euroblast - Kolonia - 2015
Michał "Mihu" Piesiak (wokal, gitara basowa), jego brat Tadeusz "Tede" (gitara, wokal), Adrian "Adi" Dubiński (gitara) oraz Jakub "Marcia" Marciniak (perkusja) horyzonty muzyczne mają szerokie, dlatego słuchanie materii jest niczym niezły film akcji. Główne role grają w nim metalcore, nu-metal, thrash, djent, a i ciekawych aktorów w rolach epizodycznych nie brakuje. Europę Materia objechała już trzy razy, Polskę kilkakrotnie. Czas na Stargard!

***Scylla (Metal / Electronica, Szczecin)
https://www.facebook.com/scyllaband/

Zespól powstał w 2011 roku w Szczecinie w wyniku zmęczenia materiału i zmęczenia sobą w kilku szczecińskich zespołach. Iskrą, która podpaliła lokalny underground było spotkanie Halca (git) i Valdka (git) w nieistniejącym już klubie Kontrasty. Spotkanie zakończyło się mrokiem przed oczami i postanowieniem zrobienia mrocznej kapeli, która nie będzie się zamykała w żadnym gatunku szeroko rozumianego metalu. Reszta to już historia. W Lipcu 2011 skład ostatecznie się uformował i po wielu zagranych razem koncertach okrzepł.
Scylla to połączenie różnych fascynacji muzycznych i różnych osobowości, a wypadkową tego tygla jest muzyka ciężka, tłusta, delikatnie przeplatana dźwiękami dobywającymi się z dna piekła, oraz wokalami do których pasuje malarstwo Beksińskiego i odgłosy z rzeźni. Na scenie Scylla to wulkan energii i perfekcja wykonawcza, a dla publiczności uczta dla ucha i strzał adrenaliny prosto w serce.

*** Influence (Death Metal, Stargard)
https://www.facebook.com/Influencepl/

Influence powstał pod koniec 2008 roku w Goleniowie. Ambicje muzyczne kwartetu od początku były skierowane na ekstremalne granie z naciskiem na przemyślane kompozycje, dzięki którym zespół będzie mógł rozwijać swoje muzyczne aspiracje. Dlatego też w utworach Influence odnajdą się zarówno fani brutalnego metalu jak i miłośnicy progresywnych klimatów. Wśród wpływów metalowców z Influence można znaleźć takie marki jak Death, Arch Enemy, Pestilence, Atheist jak również mniej związane z ciężkim graniem jak np. Queen, Europe, Zakk Wylde itp. Zespół nie jest zamknięty na inne gatunki, którymi często wzbogaca swoje kompozycje.
W styczniu 2011 roku Influence nagrywa w Monroe Sound Studio swoje debiutanckie EP pdt. „Where Does Your Way Lead To?”, które wydaje własnymi siłami nakładem 500 sztuk. EP zostaje bardzo pozytywnie przyjęte przez „prasę” muzyczną oraz przez słuchaczy, którzy mieli okazję zapoznać się z materiałem jaki kwartet prezentuje na koncertach, jak i samym EP!
W międzyczasie zespół daje liczne koncerty z polskimi jak i zagranicznymi zespołami dzięki czemu nawiązuje owocną współpracę z metalowcami zza naszej zachodniej granicy oraz Skandynawii.
Po 8 latach na obecny 2018r. zespół gra w stałym składzie:
Arkadiusz Gołąb
Maciej Siluk
Paweł Czapski
Łukasz Danieluk
Kacper Szymkowiak

***Frenatron (Oldschool Thrash Metal, Szczecin)
https://www.facebook.com/frenatron/

Szczecińska Oldschool THRASH Metalowa formacja powstała w 2015 roku pod wpływem Niemieckich brzmień lat 80tych. Na koncie własnoręcznie wydana w 2016 roku EP "Back `Em Up With More METAL" i dziesiątki koncertów.


Reklama
Budynek w Dobrej
 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia