Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-11-10 odsłon: 193        
100 rocznica Odzyskania Niepodległości w ZS nr 2
fot. Jacek Podgórski Zespół Szkół nr 2 w Stargardzie
100 rocznica Odzyskania Niepodległości to wyjątkowa data, którą warto celebrować i uczcić w wyjątkowy sposób. Społeczność uczniowska Zespołu Szkół Nr 2 pod kierunkiem nauczycielki historii Małgorzaty Makowskiej już od maja przygotowywała się do udekorowania szkoły.
Plan zakładał ozdobienie południowych okien budynku, biało czerwonymi ptakami tworzącymi wzór falującej flagi. To trudne zadanie zwarzywszy że szkoła ma 3 kondygnacje, wymagał logistycznego planowania udało się w pełni zrealizować. Drzwi główne szkoły witają gości piękną wstęgą lecących ptaków. Na wszystkich korytarzach nauczyciele historii przygotowali okolicznościowe wystawy, które przybrano wizerunkami motyli, kwiatów i ptaszków. Wart podkreślenia jest fakt iż wszystkie dekoracje wykonali własnoręcznie uczniowie ZS2. Ten wyjątkowy rok obchodów rocznicy stał się doskonałym momentem na integracje klas. Przygotowania do dekorowania szkoły stały się zabawnym i przyjemnym czasem spędzonym wspólnie w gronie koleżanek i kolegów, a ogłoszony konkurs na udekorowanie sali z okazji nadchodzącego święta stał się dodatkowym motorem do działania dla chętnych klas. Wyłonienie laureatów było bardzo trudnym zadaniem dla jury, które było pod ogromnym wrażeniem

źródło: Jacek Podgórski Zespół Szkół nr 2 w StargardzieKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia