Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-09-20 odsłon: 115        
10-lecie zespołu tanecznego Ekspresja
fot. Miłosz Chojnacki (MDK Stargard)
W czwartkowy wieczór odbył się Koncert Jubileuszowy 10-lecia zespołu tanecznego Ekspresja. We wrześniu 2008 roku w domu przy ulicy Portowej 3 otworzyły się drzwi przed kolejną grupą dziewcząt, które stały się tancerkami. W Młodzieżowym Domu Kultury w Stargardzie powstał zespół taneczny Ekspresja. Od 10 już lat tancerki wpisują się aktywnie w tworzenie historii stargardzkiego Domu Kultury a także samego miasta promując go na arenie ogólnopolskiej.
Czwartkowy koncert pozostanie w pamięci jako wyjątkowa i bardzo wzruszająca chwila. Jubileusz, który uroczyście otworzył Prezydent Stargardu Rafał Zając zgromadził pełną widownię oraz wszystkich nauczycieli tańca, instruktorów i choreografów - również byłych. Zespół taneczny Ekspresja prowadzony jest przez Weronikę Żółwińską, Małgorzatę Gryciuk i Paulinę Ramotowską. Wcześniej tancerki prowadziły: Małgorzata Nowak (założycielka zespołu), Katarzyna Korzeniowska, Ewa Brucka i Kamila Kowbel.

źródło: Maciej Dura-Pomarański MDKKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia