Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-09-09 odsłon: 144        
Ankieta dla czytelników Stargardzkiej Książnicy
Thriller, romans, książka mówiona czy może z dużym drukiem, a może horror lub poezja? Takie pytania zawiera ankieta Książnicy Stargardzkiej, której wyniki posłużą do zakupu wydawnictw książkowych dla osób słabo widzących w ramach projektu „Książka dla Seniora – widzę, słyszę, wiem!!!”
Pod koniec lipca Książnica Stargardzka dzięki 30 tysiącom głosów zwyciężyła w szóstej edycji Programu „Decydujesz, pomagamy” Fundacji Tesco. W ten sposób na konto instytucji wpłynęło 5 tysięcy złotych, które pozwolą na zrealizowanie zakupu książek z dużym drukiem i audibuków.
Do piątku 13 września (włącznie) można wypełniać ankiety dotyczące zakupu książek z dużym drukiem i audiobuków. Wyniki ankiety posłużą bibliotekarzom Książnicy Stargardzkiej do opracowania listy pozycji wydawniczych, które zakupimy w ramach projektu jeszcze tej jesieni. Formularze ankiet są dostępne w działach Czytelnia i Informatorium oraz w Wypożyczalni Głównej.

Ankiety prosimy pobrać z załącznika poniżej wypełnić i wysłać w postaci elektronicznej na adres wicedyrektor@ksiaznicastargardzka.pl lub dostarczyć osobiście do Książnicy.

Załączniki - kliknij aby pobrać:
- Ankieta

Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
KLAPKI damskie koturny

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia