Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2016-11-18 odsłon: 1440        
Apel o przekazanie starych książek i nie tylko
W związku z tym, że Książnica Stargardzka jako instytucja kultury Miasta Stargard, a także jako biblioteka powiatowa gromadzi zbiory specjalne, czy pozycje kandydujące do tego miana – zwracamy się do naszych przyszłych darczyńców z prośbą o przekazywanie wszelkich starych książek, czasopism, map i zbiorów artystycznych do zbiorów Książnicy.
Wszelkie zbiory książkowe, i nie tylko one, najczęściej są odbiciem zainteresowań ich posiadaczy. Niestety ludzie odchodzą, a ich zbiory nierzadko stają się fantem, który dla części rodzin jest zbędny. (A dość często zbiory te zostały wydane przed 1945 r.) Są to najczęściej pozycje niemieckojęzyczne, pozostałe po dawnych mieszkańcach Pomorza, bądź polskojęzyczne, przywiezione przez pierwszych osadników przybyłych z kresów wschodnich lub innych regionów II Rzeczpospolitej. Mile widziane są także dawne pozycje napisane w innych językach.
Przekazane materiały będą opracowane, należycie przechowywane, a także eksponowane w celach promocji Książnicy Stargardzkiej, Miasta Stargard i Powiatu Stargardzkiego.

Za przekazane materiały Książnica Stargardzka nie wypłaca honorariów.

Z wyrazami należnego szacunku
Dyrektor Książnicy Stargardzkiej
Krzysztof Kopacki


źródło: Książnica StargardzkaKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dwa pokoje na Chopina
 
BALERINKI NA RZEP

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia