Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-11-19 odsłon: 312        
Awans Juniorów U19 !!!
fot. KP Błękitni
Na początku meczu lepsi byli Arkończycy. Grali agresywnie, nie pozwalając naszym zawodnikom na swobodne rozgrywanie akcji, do tego efektem ich twardej gry były urazy naszych młodych zawodników. Niestety w 2 minucie` Arkonia wychodzi na prowadzenie po wykorzystaniu naszego błędu w rozegraniu ataku pozycyjnego. Po straconej bramce nasz zespół przejął inicjatywę, ale przewaga nie przekuła się na zdobycz bramkową.
W drugiej połowie dążyliśmy do upragnionego wyrównania, ale kolejne sytuacje bramkowe nie zostały wykorzystane. Przełomowym momentem meczu była 73 minuta, kiedy to Krystian Mądrowski wykorzystał rzut karny podyktowany za zagranie ręką obrońcy w polu karnym. 5 minut później wyszliśmy na prowadzenie, kiedy to po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy, po wzorowo przeprowadzonym kontrataku bramkę zdobył Mateusz Nowak. Do końca meczu wynik nie zmienił się, a na boisku zapanowała euforia.
Na meczu poza 18-tką meczową obecni byli wszyscy zawodnicy naszej drużyny (30 zawodników ) oraz najwierniejsi kibice i wszyscy cieszyli się z sukcesu !!!
Skład: Skwirut - Orlik (88`Wójcik), Pelikan, Kasprzyk, Sitkowski (90`Błaż) - Jaskólski (73`Sobina), Babicki, Purczyński (88`Sawczak) - Koczorowski (60`Mucha), Mądrowski (88`Kotowicz), Nowak oraz Baranowski.
Drużyna juniorów starszych wygrywając WLJ U19 zapewniła sobie awans do rozgrywek makroregionalnych. Wiosną będzie rywalizować z najlepszymi zespołami z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, kujawsko - pomorskiego i zachodniopomorskiego. Jest to historyczny wynik, którego nie spodziewaliśmy się przed tym sezonem. Tym bardziej, że w 30 - osobowej kadrze większość zawodników jest w wieku juniora młodszego, a najlepsi z nich grali w IV lidze seniorów.
Ten wynik świadczy o dobrej pracy z młodzieżą w naszym klubie i z tego jesteśmy bardzo dumni !!!!
Na sukces zapracował sztab szkoleniowy:
Karol Purczyński - trener
Waldemar Kasprzyk - kierownik drużyny
Sławomir Szczeciński - trener bramkarzy
Grzegorz Flas - trener przygotowania motorycznego
Rafał Karwowski - asystent trenera
Robert Gajda - trener
Za okazaną pomoc organizacyjną dziękujemy Zarządowi KP "Błękitni" Stargard, szczególnie vice - prezesowi ds. młodzieży Krystianowi Domowiczowi.


źródło: KP BłękitniKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
NIK sznurowany damski

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia