Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-11-30 odsłon: 169        
Bezpieczny kredyt bez zaświadczeń o dochodach
fot. Marketin9
Nie jest trudno napotkać się na reklamy parabanków, które oferują tak zwane „chwilówki”. Wystarczy przejść się po rynku w jednym z większych miast, aby znaleźć w swojej dłoni kilka ulotek wymieniających zalety takiej usługi. Nie można zaprzeczyć, że na pierwszy rzut oka większość z nich prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Droga do uzyskania kredytu poprzez bank bywa często bardzo długa i bolesna, gdyż trzeba wykazać swoją zdolność do późniejszego spłacenia go. Firmy udzielające pożyczek jednak nie zwracają uwagi na takie rzeczy – aby uzyskać u nich kredyt bez zaświadczeń o dochodach, wystarczy jedynie okazać swój dowód osobisty. Pieniądze można zyskać praktycznie na miejscu i bez zbędnych pytań. Gdzie jednak tkwi haczyk?
Jaki kredyt jest bezpieczny?

Największym problemem, na jaki napotykają się osoby liczące na kredyt bez zaświadczeń o dochodach, są nieproporcjonalnie wysokie odsetki. Nawet w przypadku stosunkowo małej kwoty, jej spłata może okazać się wyjątkowo odczuwalna dla portfela, przede wszystkim z uwagi na nieprzyjazne warunki umowy. Termin ich spłaty również nie należy do najdłuższych, przez co łatwo jest jeszcze bardziej pogorszyć swoją sytuację poprzez dodatkowe opłaty. Aby uniknąć tak dramatycznej sytuacji, powinno się dokładnie zastanowić nad składaną nam ofertą. Bardzo pomocny w tym przypadku może okazać się pośrednik, który bardzo usprawni cały proces. Do najpopularniejszych firm tego typu należy https://akredo.pl/, wielokrotnie polecane przez internautów.Kredyt bez zaświadczeń o dochodach udzielany w banku – czy jest to możliwe?

Jak wiadomo, banki podlegają specjalnym prawom, które warunkują sposób ich funkcjonowania. Zaciągnięte tam pożyczki są bez cienia wątpliwości najbezpieczniejsze, lecz nie można uzyskać ich bez przedstawienia odpowiednich danych. To zrozumiałe, banki również oczekują bezpieczeństwa swoich finansów. Istnieją jednak oferty, przy których wystarczy ujawnić zaledwie kilka ostatnich miesięcy swoich zarobków, prezentowanych bezpośrednio poprzez stan konta.

źródło: Marketin9Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki w Klępinie
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia