Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-01-14 odsłon: 461        
Bieg dla Orkiestry w Stargardzie
W niedzielę, 14 stycznia 2018 odbył się wyjątkowy Bieg dla Orkiestry w Stargardzie. Nie biegano po ulicach, nie rywalizowano, była za to meta i medale. Była też wspaniała zabawa, szczytny cel i gorąca atmosfera pomimo mrozu.
Najbliższa, 26 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyła się pod hasłem: „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” Wielu Stargardzkich biegaczy przyszło w zimową niedzielę na stadion lekkoatletyczny przy ul. Sportowej 1 w Stargardzie by wesprzeć fundację!

Była wyjątkowa okazja pobiegać po nowej tartanowej nawierzchni. Po rozgrzewce, wszyscy ruszyli na bieżnię stadionu, licząc pokonane kółka. Każde z nich to złotówka na rzecz Orkiestry. Po skończonym biegu trzeba było zejdź z trasy, udać się do biura zawodów i wpłacić 1 zł za każde pokonane okrążenie. :-).Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
KLAPKI damskie koturny

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia