Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-05 odsłon: 779        
Bilety MZK znów za złotówkę!!!
fot. www.stargard.pl
Przy użyciu aplikacji mPay pasażerowie komunikacji miejskiej w Stargardzie znów mogą jeździć autobusami za złotówkę. Zakup biletu przez telefon jest prosty, a przede wszystkim daje bardzo duże oszczędności.
To już druga edycja. W pierwszej edycji nasi pasażerowie bardzo chętnie nabywali bilety za pomocą aplikacji mPay. Wśród 30 miast objętych promocją nasi pasażerowie zajęli 10 miejsce pod względem ilości zakupionych biletów. Celem akcji jest zachęcenie do wygodnej formy płatności bez kolejek i odliczania drobnych. Obecna promocja potrwa do końca grudnia lub do wyczerpania przeznaczonych na nią 100 tysięcy voucherów.
Pasażerowie MZK mogą nabywać wyłącznie jednorazowe bilety komunikacji miejskiej (wszystkie
nominały od 1,10zł do 5,00 zł włącznie). Za każdy bilet zapłacimy 1,00 zł. Należy je kupić przy użyciu aplikacji mPay i portfela cyfrowego Masterpass zainstalowanej w telefonie komórkowym. Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji w telefonie. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Karty płatnicze” i założyć swój mPay Wallet - cyfrowy portfel działający w technologii Masterpass. Można również skorzystać ze strony internetowej.

Aplikacja mPay jest dostępna jest na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Regulamin akcji jest dostępny na stronie mPay oraz MZK.

W przypadku zażądania okazania biletu przez kontrolerów, wystarczy wejść do zakładki „Bilety do kontroli”. Po każdym zakupie użytkownik otrzymuje też wiadomość SMS z potwierdzeniem transakcji.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@mam horom curke
2017-10-06 03:44:10
Apeluję, by coś zrobić z psami!!! nie wozić ich MZK! Przecież dziś kobieta miała w autobusie bydlaka psa wielkości małego konia, chyba owczarek jakiś i ten pies machał tak ogonem i robił taki wiatr, że mi dziecko przeziębił! No kto to widział???!!! A inni patrzą, nawet uwagi bydlakowi nie zwrócą, a wiatr był taki, że prawie mi ten wózek prawie nie wywróciło!!!
Oceń post: +2 / -3
@anonimowy
2017-10-07 19:41:34
haha dramat normalnie,a tak na poważnie to faktycznie psiska to niech sobie na kolanach trzymają bo to niewiadomo co do łba psiurowi strzeli i jeszcze nie daj boże ugryzie kogoś bo to zwierze jak by nie patrzył
Oceń post: +1 / -2
@anonimowy
2017-10-08 12:14:08
mozna przewozic tylko kaganiec i bilet.
Oceń post: +2 / -0
@Olek
2017-10-10 09:17:30
2017 rok, a ludzie wciąż odpisują na "pastę"... ech niespecjalnie inteligentni ci Stargardzianie.
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
NIK sznurowany damski

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia