Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-01-12 odsłon: 579        
Bal młodych sportowców
fot. Tadeusz Surma
W środę w Stargardzkim Centrum Kultury odbył się coroczny Bal Młodego Sportowca podsumowujący osiągnięcia Młodzieżowego Ośrodka Sportowego w Stargardzie za rok 2017.
Przedstawiciele wszystkich sekcji tj. koszykówki dziewcząt i chłopców, pływania, zapasów, tenisa stołowego, lekkiej atletyki, piłki nożnej oraz piłki siatkowej dziewcząt i chłopców otrzymali koszulki oraz dyplomy.

Wyróżniono również szesnastu najwybitniejszych młodych sportowców, którzy otrzymali tytuł Championa. Wśród nich znaleźli się: Mateusz de Weyher, Michał Dzideczek, Gabriela Gałaguz, Gabriela Jagiełka, Sara Komar, Zuzanna Komisarczyk, Oliwer Korolczuk, Jakub Matwiejczyk, Paweł Misiaszek, Mateusz Modrzejewski, Oliwia Molenda, Konrad Mucha, Paweł Pelikan, Tomnasz Purczyński, Adrian Turała, Hubert Wajda. Statuetki dla Championów wręczone zostały przez Starostę Stargardzkiego Iwonę Wiśniewską oraz Zastępcę Prezydenta Miasta Ewę Sowę.

Po uroczystości odbył się bal, na którym wybrano Miss i Mistera Balu Sportowca 2017.

źródło: Powiat StargardzkiKomentarze do artykułu

@dawny sportowie
2018-01-13 12:49:23
A dlaczego na tym Balu nie było Pani Kasi Mądrowskie i wielu innyvh słynnych Sportowców zasłóżonych dla Stargardu, a przecież to sa mistrzyni Swiata i mistrzamy Europy, cos tu nie gra. Ja sam kiedyś byłem Mistrzem Europy dawno zapomnianym jak wielu dawnych zawodników w róznej dziedzinie, a wielu znich już nie żyje, a szkoda. Bo Stargard kiedyś był potęgą sportu w Europie i na świecie. Dziś sportowiec to jest tylko za kasę, a my walczylim za darmo i dla przyjemności, a nagroda to był jakiś lichy puchar lub Dyplom, a potem spotkanie na obiedzie w Pomorzańce itd. Gdzie sa Ci dawniejsi sportowcy i dawna sława. Dziś sportowiec ma wszystko, a my nie mieliśmy nic, tylko chęci i odwaga to była nasza sława i zdrowie Pozdrawiam.
Oceń post: +1 / -1
@anonimowy
2018-01-13 20:29:21
Bo jakbyś umiał czytać to był to Bal Sportowców MOS-u. Bal i wybór najlepszych sportowców Ziemi Stargardzkiej będzie w lutym.
Oceń post: +2 / -1


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Dzialka Parlino bud.
 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia