Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-09-24 odsłon: 145        
Coraz bliżej końca prac przy al. Żołnierza - utrudnienia
fot. www.stargard.pl
Roboty przy modernizacji jezdni i chodników w tym miejscu wchodzą w ostatnią fazę. W związku z tym będą pewne utrudnienia.
Harmonogram prac przedstawia się następująco:
W środę (26.09.) zacznie się układanie tzw. warstwy ścieralnej na jezdni. Od 6:00 do 22:00 nie będzie przejazdu przez nowo wybudowane rondo. Al. Żołnierza na odcinku od placu Słonecznego do nowego ronda będzie jednak otwarta dla ruchu. Będzie się on odbywał dwukierunkowo.
Komunikacja w stronę zakładu karnego i garaży będzie wyłącznie przez tymczasową drogę żużlową – wzdłuż jednostki wojskowej.

W czwartek (27.09.) układana będzie warstwa ścieralna na całej szerokości al. Żołnierza – od nowego ronda aż do placu Słonecznego.
Najpierw – od 7:00 do 22:00 – zamknięty zostanie odcinek ulicy od nowego ronda do wjazdu na osiedle Hallera. Do 10:00 możliwa będzie komunikacja od wjazdu na os. Hallera do placu Słonecznego. Ruch na tym odcinku będzie się odbywał dwukierunkowo.
Później – od 10:00 do 5:00 – ruch na tym odcinku zostanie zupełnie zamknięty.
W związku z tym od godziny 10:00 nie będzie możliwości wjazdu i wyjazdu pojazdów z al. Żołnierza. Piesi bez problemu przejdą chodnikami wzdłuż ulicy.
O 22:00 przywrócony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów od nowego ronda do wjazdu na os. Hallera. Pozostały odcinek – od wjazdu na os. Hallera do placu Słonecznego otwarty będzie od ok. 5:00 rano (28.09.).

W związku z tymi utrudnieniami prosimy mieszkańców poruszających się autami o wcześniejsze wyjechanie z parkingów oraz bocznych ulic.


źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
sznurowane damskie KORNECKI

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia