Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-10 odsłon: 439        
Czujny taksówkarz zaopiekował się roznegliżowanym dzieckiem
Wczoraj około godziny 6.00 w Stargardzie przy ulicy Al. Żołnierza Boczna jeden z taksówkarzy dostrzegł idące boso w samych majteczkach i koszulce małe dziecko. Zaniepokojony tą sytuacją natychmiast powiadomił służby ratunkowe, a dziecku zapewnił schronienie w ciepłym pojeździe.
Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 6.00 w Stargardzie na osiedlu Hallera, gdzie 23-letni mężczyzna po tym jak jego żona wyszła do pracy postanowił wykorzystać czas, kiedy dziecko jeszcze śpi i wyszedł z psem na spacer. Niestety w tym czasie 4-latek obudził się i widząc, że jest sam wyszedł z niezamkniętego mieszkania.

Szczęśliwie szybko dostrzegł go przejeżdżający ulicą Al. Żołnierza Boczna taksówkarz, który nie pozostał obojętny na niemal nagiego chłopca, bo maluch szedł boso w majteczkach i koszulce. Mężczyzna schronił dziecko w ciepłym pojeździe, a o zdarzeniu natychmiast powiadomił służby ratunkowe.

Funkcjonariusze policji nie musieli długo szukać ojca dziecka, który wchodząc do mieszkania zaniepokojony nieobecnością dziecka wybiegł przed klatkę gdzie w pobliżu dostrzegł sygnały świetlne służb ratunkowych. Załoga pogotowia zbadała dziecko, które jak się okazało nie doznało żadnych obrażeń ciała.

Teraz mundurowi przyjrzą się rodzinie, czy opieka sprawowana nad dzieckiem jest właściwa, a sytuacja była incydentalna.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułu

@anonimowy
2017-10-10 10:26:47
Z opisu jaki tu jest wynika, że rodzinka (tatuś) w pełnym standardzie. Wszystko jest na miejscu. Czyli ... tatuś nie ma zielonego pojęcia jak się wychowuje dzieci.
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2017-10-10 10:29:15
A skąd ma biedaczyna wiedzieć jak on sam jeszcze dziecko. Poczęcie nastąpiło w wieku 19-tu lat. Trochę wcześnie jak na tatusia. Facetom w tym czasie to jedynie bzdury w głowie a nie wychowywanie dziecka.
Oceń post: +2 / -1
@anonimowy
2017-10-10 16:57:23
Proponuje temu Panu taksówkarzowi nagrode specjalna.
Oceń post: +2 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
KACPER sandał damski

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia