Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacja



Kalendarium imprez
Wiadomości




2017-12-29 odsłon: 661        
Dobry gospodarz
Wśród wielu decyzji działających przeciw interesom mieszkańców, zupełnie niezrozumiała jest upartość w kierunku nieefektywnej modernizacji miejskiej pływalni.
Pomimo oficjalnego poinformowania Pana Prezydenta ( pismo z 14 listopada tego roku do Radny Miasta) o realnych kosztach budowy nowego ośrodka rekreacyjno-basenowego znacznie tańszego od proponowanej modernizacji, bardziej nowoczesnego, ponadto z oczekiwaną infrastrukturą parkingową, to dalej Prezydent zmierza w tym kierunku.
Trzeba zdementować i wyciszyć głosy, jakoby po tym piśmie nastąpiła zmiana Zarządu OSiR, a nawet sugestie zdymisjonowania z powodów korupcyjnych. Dymisja Zarządu bardziej zasadna powinna być z chwilą wymówienia OSiR-owi plaży nad Miedwiem, przez Wójta Kobylanki, z powodu wieloletniego braku wizji inwestycyjnych, niż małego zaangażowania w zmianę wizerunku tego historycznego obiektu z 1935roku.

Edward Kormański


Ps.
Przypomnieć warto, że obok pływalni służącej do szkolenia pływaków ( spełniał wymogi olimpijskie) utworzono kasyno oficerskie w willi zbudowanej w 1860r., w której obecnie mieści się Dom Kultury Kolejarza.
Od Nowego Roku wszyscy stargardzianie więcej zapłacą za nieruchomości. To po-ciągnie za sobą wzrost czynszów dzierżawnych i pośrednio wzrost cen lub likwidację tzw. small ( małego) biznesu. Trzeba przypomnieć, że wiele miast całkowicie odeszło od tego podatku.


źródło: Edward Kormański - List od internauty







Komentarze do artykułu

@anonimowy
2017-12-31 15:00:13
Ja akurat po wysłuchaniu odpowiedzi ppZ na pytanie jednego z radnych na oststniej sesji RM skłonny jestem jednak uznać argumenty przemawiające za modernizacją obecnego obiektu.
Oceń post: +1 / -1
admin
2018-01-01 07:13:39
A jakie to argumenty?
Oceń post: +0 / -0
@anonimowy
2018-01-01 11:35:44
Od 38 minuty:
www.youtube.com/watch?v=1WtzQTd_bGY
Oceń post: +0 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Wierzbnie
 
NIK sznurowany damski

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia