Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-05 odsłon: 207        
Dofinansowanie dla parku Panorama
fot. www.stargard.pl
Wicemarszałek Jarosław Rzepa, prezydent Rafał Zając i skarbniczka Emilia Reszka podpisali wczoraj umowę na dofinansowanie przez Urząd Marszałkowski budowy siłowni zewnętrznej w parku Panorama.
Kwota dofinansowania to 38 procent całej inwestycji i wynosi blisko 20 tysięcy złotych. Budowa siłowni zewnętrznej rozpocznie i zakończy się jeszcze w tym roku. To tylko jeden z elementów zagospodarowanie terenu w parku Panorama w celu poprawy stanu zdrowia i sprawności fizycznej mieszkańców.

Cała modernizacja obejmie powierzchnię 184 m2 i składać się na nią będzie budowa placu zabaw dla dzieci w różnym wieku, utwardzenie nawierzchni wraz z elementami małej architektury.
Budowa placu zabaw dla dzieci małych wraz z oświetleniem i małą infrastrukturą jest zaplanowana na ten rok i powstanie w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Siłownia zewnętrzna stanowić będzie uzupełnienie powstałej infrastruktury, tworząc kompleksową ofertę dla rodzin z dziećmi, uczniów, seniorów, dla osób w każdym przedziale wiekowym.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Międzyzdroje 1 linia
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia