Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-06-27 odsłon: 262        
Duet z MDK szykuje się do Korei Południowej
fot. Piotr Tokyo
K-POP Festival in Changwon to największy konkurs koreańskiej muzyki popularnej na świecie.
Co roku wybierany jest 1 reprezentant każdego kraju, który ma szansę dostać się do finału w Korei Południowej. W tym roku pierwsze miejsce w ogólnopolskich eliminacjach zdobył zespół UNICA - dawniej duet „Poetica” Młodzieżowego Domu Kultury. Wokalistki zyskały tym samym kwalifikację do udziału w finale koreańskiego festiwalu z piosenką "Melted" zespołu Akdong Musician. Finał konkursu będzie emitowany w październiku w koreańskiej stacji KBS World (program jest dostępny w niektórych platformach cyfrowych w Polsce, ale jest online również na youtube).
Duet z Młodzieżowego Domu Kultury Kornelia Kosmacz i Martyna Pawłowska mają szanse pojechać do Korei Południowej. Niecierpliwie czekamy na ostateczne wyniki komisji międzynarodowej, które ostatecznie wybiorą finalistów Międzynarodowego Festiwalu Kultury Koreańskiej, który odbędzie się we wrześniu 2018 roku w Korei Południowej.

źródło: Maciej Dura-Pomarański MDK, Ewa KrysianKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TREKKING DAMSKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia