Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: 555 ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2021-04-10 odsłon: 1041        
Działania stargardzkiej drogówki z wykorzystaniem miejskiego monitoringu
fot. KPP w Stargardzie
Na terenie Stargardu policjanci drogówki przeprowadzili działania z wykorzystaniem kamer miejskiego monitoringu, podczas których kontrolowano sposób zachowania się kierujących wobec pieszych, a także samych pieszych.

Stargardzcy policjanci szczegółowo przyglądali się zarówno pieszym jak i kierującym na terenie miasta czy nie dochodzi z ich strony do popełniania wykroczeń w rejonie przejść dla pieszych, a także niestosowania się do sygnalizacji świetlnej. W tym celu wykorzystany był monitoring miejski. Działania zorganizowane zostały po to, aby nie tylko represjonować sprawców wykroczeń, ale również działać profilaktycznie. W zależności od zaistniałej sytuacji mundurowi podejmowali decyzję o sposobie zakończenia podjętej interwencji

Podczas działań nadzorujący obsługę monitoringu funkcjonariusz za pomocą radiostacji na bieżąco informował poszczególne patrole pełniące służbę na mieście o miejscach oraz popełnianych wykroczeniach.

Podczas akcji funkcjonariusze ujawnili 16 wykroczeń polegających między innymi na niestosowaniu się do znaków zakazu, nieprawidłowym parkowaniu w rejonie przejść dla pieszych, czy też przechodzeniu przez jezdnię w miejscu niedozwolonym oraz niestosowaniu się do sygnalizacji świetlnej.

Bezpieczeństwo na naszych drogach zależy przede wszystkim od nas samych. Dlatego funkcjonariusze stanowczo reagują na wykroczenia, które nieść mogą za sobą groźne w skutkach zdarzenia. Ta zasada dotyczy zarówno kierowców, motocyklistów, pieszych i rowerzystów.

źródło: KPP w StargardzieKomentarze do artykułu

@anonimowy
2021-04-27 17:36:11
Oceń post: +3 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia