Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-10-03 odsłon: 353        
Dzień Chłopaka w SP nr 8
fot. Agnieszka Kacprzykowska SP nr 8
W Szkole Podstawowej nr 8 co roku obchodzimy Dzień Chłopaka. Jest to jeden taki wyjątkowy dzień w roku, w którym chłopcy są jakby milsi dla dziewczynek, a i dziewczynki chętniej obdarowują chłopców, niż zwykle.
Dziewczynki z wychowawczyniami przygotowały w swoich klasach poczęstunki dla chłopców, były gry i zabawy, a także słodkie niespodzianki dla naszych mężczyzn. W naszej szkole tradycją stało się przeprowadzenie plebiscytu na najsympatyczniejszego chłopca w klasach I-III i IV-VII. W tym roku na podium w klasach I-III stanęli:
I miejsce- Filip Chmielewski Ia i Adaś Kapka IIIb
II miejsce- Filip Krajewski IIa
III miejsce- Bartek Bartecki Ia
Natomiast wśród starszych uczniów wybrano:
I miejsce- Grzesiu Wieczorek VIIb
II miejsce- Patryk Rybak Vb i Filip Bartkowiak IVb
III miejsce- Kuba Radowicz VIIa i Piotruś Lichacz Va.
Wszystkim chłopcom serdecznie gratulujemy i liczmy na to, że pozostaną sympatycznymi kolegami co najmniej do kolejnych wyborów. :)

Dzień Chłopaka w klasie IVa miał być wyjątkowy i taki, który chłopcy na długo zapamiętają. Wychowawczyni- pani Agnieszka Kacprzykowska, wraz z dziewczynkami z klasy IVa, przygotowały dla chłopców szereg konkurencji, które miały sprawdzać ich sprawność i spryt, takich jak: nadmuchiwanie ogromnego balona aż do pęknięcia, jedzenie jabłek i marchewek bez użycia rąk i zrobienie największego balona z gumy do żucia.
Nie zabrakło także typowo "dziewczyńskich" zadań, chłopcy musieli np. pomalować równo i estetycznie paznokcie czy zapleść warkocza. Chciałyśmy również sprawdzić, jak radzą sobie z domowymi obowiązkami, takimi jak: obieranie marchewki na czas, nawlekanie igły, przyszywanie guzika. Wszyscy chłopcy z naszej klasy poradzili sobie z zadaniami wzorowo, w nagrodę dostali zasłużone słodkie co nieco, a na koniec zapowiedzieli, że na Dzień Kobiet przygotują nam takie zadania, o jakich nam się nie śniło. Nie możemy się doczekać! :)


źródło: Agnieszka Kacprzykowska SP nr 8Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działki nad Miedwiem
 
ACORD sztyblety obcasy

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia