Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-05 odsłon: 115        
Dziś w Stargardzie bezpłatne przeglądy techniczne i konsultacje z mechanikami
W czwartek 5 lipca kierowcy w Stargardzie, będą mogli skorzystać z bezpłatnych przeglądów technicznych, konsultacji z mechanikami oraz spędzić popołudnie w motoryzacyjnej atmosferze.
Tylko w ubiegłym roku w ramach ProfiAuto PitStop w całym kraju przeprowadzono 100 akcji bezpłatnych kontroli stanu technicznego samochodów. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, aż 41% samochodów miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach. Co więcej, 13% kierowców zbyt długo czekało z wymianą opon i jeździło na bardzo zużytym ogumieniu. Niepokojące są też statystyki dotyczące oświetlenia pojazdów. 36% samochodów, czyli ponad 1/3, jeździło ze źle ustawionymi światłami. Bezpieczeństwo na drodze, zarówno nasze, jak i innych kierowców, to podstawa. Dlatego bardzo ważne jest systematyczne sprawdzanie oświetlenia i ogólnego stanu technicznego pojazdu.
Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Budynek w Dobrej
 
KACPER męski pantofel

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia