Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: hahaha tym kieruja sie ludzie:))) ...
Najnowsze posty aktualności: Flagi w dół:( ...

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-07-05 odsłon: 77        
Dziś w Stargardzie bezpłatne przeglądy techniczne i konsultacje z mechanikami
W czwartek 5 lipca kierowcy w Stargardzie, będą mogli skorzystać z bezpłatnych przeglądów technicznych, konsultacji z mechanikami oraz spędzić popołudnie w motoryzacyjnej atmosferze.
Tylko w ubiegłym roku w ramach ProfiAuto PitStop w całym kraju przeprowadzono 100 akcji bezpłatnych kontroli stanu technicznego samochodów. Jak wynika z przeprowadzonych ankiet, aż 41% samochodów miało niewłaściwy poziom ciśnienia w oponach. Co więcej, 13% kierowców zbyt długo czekało z wymianą opon i jeździło na bardzo zużytym ogumieniu. Niepokojące są też statystyki dotyczące oświetlenia pojazdów. 36% samochodów, czyli ponad 1/3, jeździło ze źle ustawionymi światłami. Bezpieczeństwo na drodze, zarówno nasze, jak i innych kierowców, to podstawa. Dlatego bardzo ważne jest systematyczne sprawdzanie oświetlenia i ogólnego stanu technicznego pojazdu.
Komentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Międzyzdroje 1 linia
 
BALERINKI NA RZEP

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia