Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Weż się za robote, a nie szukanie naiwnych. ...
Najnowsze posty aktualności: Regina slawecka .com .pl ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-08-05 odsłon: 179        
ECHO-ARIOSO REKRUTUJE
Od prawie 50 lat realizują swoją pasję – śpiew chóralny. Najpierw tylko w męskim gronie, a później do grupy dołączyły także panie. Teraz członkowie chóru „Echo-Arioso” poszukują osób, które chciałyby do nich dołączyć. Nie trzeba nawet znać nut. ​


Aby zgłosić się do chóru, wystarczy przyjść na jedną z prób. Odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek od 18:00 w Domu Kultury Kolejarza przy ul. Szczecińskiej 17. Można również skontaktować się mailowo: poczta@echo-arioso.stargard.pl lub telefonicznie: 91 573 23 24. Jak podkreślają członkowie „Echo-Arioso”, aby dołączyć do zespołu, nie trzeba nawet znać nut. Wystarczą dobre warunki głosowe, chęć do śpiewania i trochę wolnego czasu.

Chórzyści mają na swoim koncie bogaty dorobek koncertowy. Występują m.in. podczas miejskich imprez, koncertują również w kościołach i zakładach pracy. Repertuar „Echo-Arioso” jest wszechstronny. Wykonują utwory m.in. Mikołaja Gomółki, J.S. Bacha, J. Brahmsa, S. Moniuszki. Sięgają też po dzieła współczesnych autorów: J. Świdra, J. Żukowskiego, A. Koszewskiego, T. Sygietyńskiego i M. Jasińskiego. Chór śpiewa także kolędy, pastorałki oraz pieśni ludowe, towarzyskie i okolicznościowe. Tylko w 2019 r. Dom Kultury Kolejarza otrzymał od miasta prawie 50 000 zł wsparcia - m.in. na działalność "Echo-Arioso".źródło: UM StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
ACORD sztyblety obcasy

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia