Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".

Kalendarium imprez
Wiadomości

2019-06-08 odsłon: 528
Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
Dnia 07.06 2019 r. na stadionie Błękitnych w Stargardzie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003-2005 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Startowały 4 najlepsze zespoły: SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, SP 1 Barlinek, Gimnazjum nr 6 Koszalin i SP 2 Połczyn Zdrój. Grano „każdy z każdym” 2 x po 15 minut.
Drużyna SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA. W pierwszym meczu bezbramkowo zremisowaliśmy ze szkołą z Barlinka, w drugim pokonaliśmy SP Połczyn Zdrój 3:0, a w decydującym starciu, który rozstrzygał kto zostanie mistrzem zespół z SP 3 Stargard pokonał Gimnazjum nr 6 Koszalin 4:1, choć do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Uczniom naszej szkoły należą się duże słowa uznania i gratulacje za osiągnięty sukces.
Trenerem zespołu jest Grzegorz Flas, który przez 3 lata prowadził tą drużynę w szkole mistrzostwa sportowego. Dzięki wsparciu nauczyciela Arkadiusza Rozwoda, który formalnie pełnił funkcję II trenera oraz obecnego dziś na zawodach nauczyciela Armanda Banaszka, który był opiekunem drużyny, zespół zaprezentował swoje najlepsze walory i wygrał cały turniej.
Puchary i medale wręczali pan Romuald Bobrowicz Dyrektor SP 3 Stargard i prezes WSZS Szczecin Marcin Kuduk.