Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty forum: Hello. And Bye. ...
Najnowsze posty aktualności: Aviva na telefon załatwiasz. ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-06-08 odsłon: 474        
Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej
fot. Banaszek Armand
Dnia 07.06 2019 r. na stadionie Błękitnych w Stargardzie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003-2005 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Startowały 4 najlepsze zespoły: SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, SP 1 Barlinek, Gimnazjum nr 6 Koszalin i SP 2 Połczyn Zdrój. Grano „każdy z każdym” 2 x po 15 minut.
Drużyna SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA. W pierwszym meczu bezbramkowo zremisowaliśmy ze szkołą z Barlinka, w drugim pokonaliśmy SP Połczyn Zdrój 3:0, a w decydującym starciu, który rozstrzygał kto zostanie mistrzem zespół z SP 3 Stargard pokonał Gimnazjum nr 6 Koszalin 4:1, choć do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Uczniom naszej szkoły należą się duże słowa uznania i gratulacje za osiągnięty sukces.
Trenerem zespołu jest Grzegorz Flas, który przez 3 lata prowadził tą drużynę w szkole mistrzostwa sportowego. Dzięki wsparciu nauczyciela Arkadiusza Rozwoda, który formalnie pełnił funkcję II trenera oraz obecnego dziś na zawodach nauczyciela Armanda Banaszka, który był opiekunem drużyny, zespół zaprezentował swoje najlepsze walory i wygrał cały turniej.
Puchary i medale wręczali pan Romuald Bobrowicz Dyrektor SP 3 Stargard i prezes WSZS Szczecin Marcin Kuduk.
Skład tworzyli:
BIEŃKO KACPER, JANOCH KAMIL, KNEZ FILIP, LIPSKI JAKUB, MAGNUSKI OSKAR, MAZUR BARTEK, PIESZKO KAMIL, PTASZNIK MATEUSZ, SENIUK KORNEL, WIŚNIEWSKI MIŁOSZ, WOJCIECHOWSKI KACPER, WRÓBEL DAWID, WRÓBLEWSKI STANISŁAW.


źródło: Banaszek ArmandKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia