Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Najnowsze posty forum: Cwaniak ...
Najnowsze posty aktualności: Cyrk przyjechał?:) ...

paliwaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-01 odsłon: 89        
Gazela dla ZZO Stargard
fot. ZZO Stargard
Zakład Zagospodarowania Odpadów otrzymał tytuł „Gazeli Biznesu”. Ranking został zorganizowany już po raz osiemnasty przez gazetę Puls Biznesu. Gala wręczenia tytułów odbyła się w Szczecinie, a uświetnił ją występ wokalistki Natalii Kukulskiej.
Tytuł „Gazeli Biznesu 2017” odebrał osobiście prezes ZZO Stargard - Paweł Ksiądz. Spółka może pochwalić się tym, że w latach 2014-2016 dynamika wzrostu przychodu była na poziomie 170%, co w województwie zachodniopomorskim dało 13 miejsce na 112 firm zakwalifikowanych do rankingu.- Najważniejsze jest jednak to, że nasz wynik nie był spowodowany wzrostem stawek za zagospodarowanie odpadów dla mieszkańców Stargardu, lecz sukcesywnym inwestowaniem i wzrostem liczby klientów zewnętrznych korzystających z usług ZZO – tłumaczy prezes Paweł Ksiądz.

Tytuł „Gazeli Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Warto dodać, że ranking w województwie zachodniopomorskim wygrała firma Specma, która swoją działalność prowadzi w Stargardzkim Parku Przemysłowym.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Chociwlu
 
TRZEWICZEK DZIECIĘCY

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia