Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47

komunikacjaKalendarium imprez
Wiadomości
2018-02-01 odsłon: 404        
Gazela dla ZZO Stargard
fot. ZZO Stargard
Zakład Zagospodarowania Odpadów otrzymał tytuł „Gazeli Biznesu”. Ranking został zorganizowany już po raz osiemnasty przez gazetę Puls Biznesu. Gala wręczenia tytułów odbyła się w Szczecinie, a uświetnił ją występ wokalistki Natalii Kukulskiej.
Tytuł „Gazeli Biznesu 2017” odebrał osobiście prezes ZZO Stargard - Paweł Ksiądz. Spółka może pochwalić się tym, że w latach 2014-2016 dynamika wzrostu przychodu była na poziomie 170%, co w województwie zachodniopomorskim dało 13 miejsce na 112 firm zakwalifikowanych do rankingu.- Najważniejsze jest jednak to, że nasz wynik nie był spowodowany wzrostem stawek za zagospodarowanie odpadów dla mieszkańców Stargardu, lecz sukcesywnym inwestowaniem i wzrostem liczby klientów zewnętrznych korzystających z usług ZZO – tłumaczy prezes Paweł Ksiądz.

Tytuł „Gazeli Biznesu” to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Warto dodać, że ranking w województwie zachodniopomorskim wygrała firma Specma, która swoją działalność prowadzi w Stargardzkim Parku Przemysłowym.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Jęczydół 85 tyś
 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia