Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Kalendarium imprez
Wiadomości
2019-08-12 odsłon: 270        
Grodzka – zmiana organizacji ruchu
fot. www.stargard.pl
Miejsca parkingowe po obu stronach ulicy i znak stop na skrzyżowaniu z ul. Chrobrego – na ul. Grodzkiej obowiązuje już zmieniona organizacja ruchu. Nowe rozwiązania poprawią bezpieczeństwo pieszych i kierowców poruszających się po Starym Mieście. Będzie też lepsza widoczność dla osób wjeżdżających z ul. Grodzkiej w ul. Chrobrego.
Do tej pory kierowcy parkowali po jednej stronie ul. Grodzkiej. Teraz na odcinku od ul. Łokietka do ul. Chrobrego zostały wymalowane zmienne strefy parkowania – po prawej i lewej stronie. Przy wyjeździe z ul. Grodzkiej w ul. Chrobrego ustawiono znak stop.
Dodatkowe pole wyłączone z ruchu pojawiło przy skrzyżowaniu ul. Grodzkiej z ul. Chrobrego. Wszystko po to, by osoby wyjeżdżające z ul. Grodzkiej miały lepszą widoczność, którą często ograniczały parkujące w tym miejscu pojazdy.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2019-08-12 06:54:47
Chyba komuś w magistracie się nudziło i wymyślił nową organizację ruchu pardon parkowania. Jeżdżę tam często i ani razu nie zauważyłem problemów.
Poza tym te białe linie ma kostce brukowej wyglądają mało estetycznie.
Oceń post: +2 / -0
@anonimowy
2019-08-13 11:09:17
a moze tam rondo wstawic???
Oceń post: +3 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


 
SANDAŁ MĘSKI - NIK

Projekt hurtowni budowlanej


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia