Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-10-22 odsłon: 264        
Gryf na okładce kalendarza
fot. SPI www.stargard.com.pl Krzystof Lizut
To właśnie gryf pojawi się na okładce kalendarza miejskiego na rok 2019. Tak zdecydowali internauci, którzy pomiędzy 8 a 14 października głosowali na zdjęcia, które napłynęły w konkursie „Stargard oczami mieszkańców – Niezwykły Stargard – moje miasto”.
Gryf, to rzeźba powstała w wyniku ubiegłorocznej edycji ArtFestiwalu. Autorem zdjęcia jest Damian Gaworski. Okładka kalendarza miejskiego na rok 2019 będzie prezentować się rzeczywiście zjawiskowo.
Pozostałe fotografie, które nadesłano w konkursie, trafią teraz pod obrady jury w skład którego wchodzą przedstawiciele partnera konkursu oraz Urzędu Miejskiego, stargardzkich stowarzyszeń artystycznych i fotografów. Do zadań jury należy ocena zgłoszonych prac oraz wyłonienie 12 zdjęć.

W tym roku postanowiliśmy uatrakcyjnić formułę konkursu nadając mu temat :„STARGARD OCZAMI MIESZKAŃCÓW- Niezwykły Stargard -moje miasto”, a także zmieniając formułę wyboru zdjęć. Mieszkańcy miasta otrzymali możliwość zadecydowania o zdjęciu, które zostanie umieszczone na okładce kalendarza. Rozszerzyliśmy również skład Komisji Konkursowej o profesjonalnych fotografów prowadzących działalność na terenie Stargardu. Liczymy na to, że ich fachowe, świeże spojrzenie na fotografie bardzo wspomoże prace Komisji, która z roku na rok ma coraz trudniejsze zadanie.

źródło: www.stargard.plKomentarze do artykułu

@anonimowy
2018-10-23 09:15:47
Fajny ten Gryf szkoda, że korozja go zżera. Za 3 lata i zostanie tylko kupka rdzy.
Oceń post: +2 / -1
@anonimowy
2018-10-23 10:56:21
za 4 lata z wszystko bedzie kupa złomu i kamienii:)
Oceń post: +3 / -0


Pisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka przy Kwiatowej!
 
Sandałki KORNECKI młodzieżo

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia