Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Kalendarium imprez
Wiadomości
2018-05-22 odsłon: 388        
IV Rowerowy Rajd Kwitnącego Rzepaku
fot. Wojciech Kusz, Sławek Alex
W niedzielę 20 maja ponad 150 uczestników wzięło udział w po raz czwarty organizowanym rowerowym rajdzie o dźwięcznej nazwie „kwitnącego rzepaku”, który zwyczajowo przebiegał drogami Gminy Kobylanka.
Rajd organizowany przez Stowarzyszenie ‘Kobylanka Gminą dla swoich mieszkańców cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem okolicznych cyklistów. Na miejsce zbiórki, która została wyznaczona na miedwiańskim amfiteatrze, oprócz mieszkańców Gminy Kobylanka, przybyli rowerzyści ze Stargardu, Szczecina, a nawet odległej Cedyni.
W tym roku trasa rajdu została wyznaczona szlakiem miejscowych szkół. Liczna grupa rowerzystów odwiedziła szkoły w Kunowie, Kobylance i Reptowie oraz siedzibę firmy Netto w Motańcu. To właśnie oprócz Urzędu Gminy w Kobylance, firma Netto wsparła uczestników rajdu firmowymi gadżetami typu koszulki, odblaski, torby czy pomadki do spierzchniętych ust.
Tempo było turystyczne, a przejechanie 27 km zajęło uczestnikom około 3 godzin.
Rajd przebieg ł sprawnie i bezpiecznie. Duża w tym zasługa członków stowarzyszenia „Stargard na rowery”, którzy zabezpieczali sprawny przejazd przez newralgiczne skrzyżowania.
Jedynym mankamentem było to, że na polach rzepak były już w znacznej mierze przekwitnięty, ale to za sprawą przyspieszonej w tym roku wegetacji.
Do zobaczenia za rok na V Rowerowym Rajdzie Kwitnącego Rzepaku.


źródło: Krzysztof ŻytoKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Działka w Pęzinie
 
NIK sznurowany damski

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia