Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

WESELA    *    OBIADY Z DOSTAWĄ DO DOMU    *    IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE                        *****                        CENTRALNA KUCHNIA     uL. Broniewskiego 2    *****    tel. 91 577 54 47
Najnowsze posty forum: Ukrainiec ? ...
Najnowsze posty aktualności: :-) ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2017-06-16 odsłon: 447        
I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji
fot. Policja Stargard
Osiem drużyn uczestniczyło w środowych zmaganiach o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie. I Turniej Piłki Nożnej zorganizował Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Stargardzie.
W minioną środę na stadionie klubu piłkarskiego „Błękitni” przy ulicy Ceglanej 1 w Stargardzie odbył się I Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji. Łącznie do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn z Komend Powiatowych Policji w Stargardzie, Gryfinie, Pyrzycach, Choszcznie i Myśliborzu, a także z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie i Komisariatu Policji Szczecin Dąbie. Do rywalizacji stanęła również reprezentacja Urzędu Miasta Stargard.

Podczas rozgrywanych meczów na boisku trwała ostra walka, ale uczestnicy zawodów potrafili zachować się sportowo, a na zakończenie zdobywcy czterech pierwszych miejsc, którzy wyłonieni zostali dopiero w rzutach karnych otrzymali puchary.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Urzędu Miejskiego w Stargardzie, która jako jedyna w swoim składzie miała reprezentantkę płci pięknej. Drugie miejsce przypadło dla Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie. Natomiast ostatni na pudle stanęli gospodarze spotkania z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Z kolei tuż za podium uplasowali się na czwartej pozycji zawodnicy z Myśliborza.

Podczas sportowych zmagań wyłoniono również najlepszego zawodnika, którym został Marcin Misiek, a także króla strzelców Jarosława Piskorz. Nie mogło zabraknąć również najlepszego bramkarza, którym był Michał Rękojarski.

Nagrody, puchary i upominki wręczył I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Stargardzie kom. Artur Grenda, Prezydent Miasta Rafał Zając oraz przewodniczący Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów województwa zachodniopomorskiego Marian Boguszyński z Przewodniczącym Terenowym Janem Podolakiem.


źródło: Policja StargardKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


Reklama
Bardzo tania działka
 
Sandałki KORNECKI

Projekt - Mała Chatka


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia