Rejestracja
Logowanie

Poczta
Forum
Firmy

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Stargardzie realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej pt. "Nowe umiejętności - nowe możliwości".
Najnowsze posty aktualności: 555 ...
Kalendarium imprez
Wiadomości
2020-01-13 odsłon: 1426        
Ile kosztuje ubezpieczenie na narty w Polsce?

Południowa część Polski to istny raj dla narciarzy. Każdego roku w okresie zimowym na stokach szusuje tysiące osób, które uwielbiają tę formę rozrywki. Aby jednak białe szaleństwo na śniegu nie przerodziło się w nieszczęście, warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Sprawdź, ile może kosztować taka polisa.


Południowa część Polski to istny raj dla narciarzy. Każdego roku w okresie zimowym na stokach szusuje tysiące osób, które uwielbiają tę formę rozrywki. Aby jednak białe szaleństwo na śniegu nie przerodziło się w nieszczęście, warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Sprawdź, ile może kosztować taka polisa.Trudno jest przewidzieć wiele zdarzeń losowych – tym bardziej na stoku, gdzie na narciarzy czyha wiele niebezpieczeństw. Wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do utraty równowagi, zderzenia z inną osobą itp. W takich przypadkach przydaje się ubezpieczenie, w ramach którego będzie można ubiegać się o świadczenie.Jak działa ubezpieczenie na narty?Ubezpieczenie na narty można wykupić w ramach polisy turystycznej. Oznacza to, że ochrona obowiązuje wyłącznie w określonym czasie, np. w okresie urlopu zimowego.Zasada działania takiego ubezpieczenia jest prosta: gdy dojdzie do zdarzenia losowego wymienionego w umowie, wówczas towarzystwo ubezpieczeniowe zobowiązuje się do wypłaty świadczenia. Jego wysokość uzależniona jest od uszczerbku na zdrowiu (określanego w procentach) oraz do sumy ubezpieczenia – im wyższa, tym większego świadczenia można się spodziewać.W zależności od wariantu, ubezpieczenie na narty może obejmować różne zdarzenia losowe. Zalicza się do nich między innymi:

  • koszty leczenia
  • koszty ratownictwa i poszukiwań
  • assistance
  • następstwa nieszczęśliwych wypadków
  • odpowiedzialność cywilna
  • sprzęt sportowy
  • bagaż podróżny.

Zwykle standardowa polisa obejmuje koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków i koszty ratownictwa. Pozostałe opcje najczęściej występują jako rozszerzenia.Więcej na ten temat można przeczytać w artykule dostępnym na stronie http://porownywarka-ubezpieczen.pl/ile-kosztuje-ubezpieczenie-na-narty-w-polsce/.Ile trzeba zapłacić za ubezpieczenie na narty?Trudno o jednoznaczną odpowiedź, ponieważ jest koszty polisy to kwestia bardzo indywidualna. Na pewno nie jest to duży wydatek, ponieważ ubezpieczenie wykupuje się na krótki okres, tj. czas trwania wyjazdu.W zależności od zakresu ochrony, ubezpieczający musi liczyć się z kosztami rzędu kilkunastu złotych. W najdroższym wariancie można otrzymać pełną ochronę i dość wysoką sumę ubezpieczenia – nawet do 50 000 zł za następstwa nieszczęśliwych wypadków i do 100 000 zł za szkody w ramach OC w życiu prywatnym. Warto przy tym podkreślić, że im młodsza jest osoba ubezpieczana, tym tańsza polisa.Aby poznać ceny ubezpieczenia na narty, można skorzystać z serwisów porównywarkowych np. http://porownywarka-ubezpieczen.pl/. Dzięki temu szybko i łatwo oszacujesz koszt polisy, a także wykupisz ją bez wychodzenia z domu.
Artykuł sponsorowany


źródło: Artykuł sponsorowanyKomentarze do artykułuPisz jako zalogowany internauta!


 
TRAMPKI SKÓRZANE młodzieżow

Projekt domu jednorodzinnego


© Copyright 2010 by SPI
Wykonanie: Planfirm.pl


napisz do nas!
praca w SPI
Dodaj swoją firmę do katalogu Dobry wzór 2010 - Interaktywny Plan Cmentarza Współpracujemy z:
Kruszywa Stargard
Polityka prywatności roboty ziemne
wyburzenia